Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Kim Market fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Privacy Policy

şehriniz içindeki diğer Süpermarketler mağazaları

Kim Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Yiyecek ve içeceklerden temizlik ve kişisel bakım ürünlerine kadar bir çok alanda çeşitli ürün ve marka çeşitliliği sunan süpermarket zincirlerindendir.

Kim Grup olarak bizler, perakende sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştiren Kim Market prensipleri arasında dürüst, çalışkan, ahlaklı ve ilkeli olmayı kendine hedef olarak belirlemiştir. İlk kurulduğu 1987 yılından bu yana onlarca mağaza açmıştır. Küreselleşen dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi bilen Kim Market “Büyük başarılar tesadüf değildir.” Sloganıyla marketler zincirinde başarılarını sürekli hale getirmiştir. Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır.

Girişim ruhu, teknoloji, kalite, yönetim kadrosu, tecrübeli çalışanlar, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Kim Market insert ve broşürlerini Tiendeo sayfamızda en güncel halleri ile bulabilir, Tiendeo’ya ücretsiz üye olup bildirim oluşturarak, favori mağaza ve ürünlerinizi takibe alabilirsiniz. Tiendeo ile artık tüm alışverişleriniz avantajlı!

Ticket Restaurant Yemek kupon ve kartları tüketime hazır tüm gıda ürünlerinde geçerlidir.