şehriniz içinde Migros bulun

Migros hakkında ilginizi çekebilecekler..

Migros

Anadolu Efes grubuna bağlı marketler zinciri Migros, ilk şubesini 1954 yılında açmıştır. Faaliyete geçtiği günden beri, müşteri odaklılığı ilke edinerek, tüketici beklentilerinin hep üzerine çıkma yolunda ilerleyen Migros, gıda maddelerinin yanında, kırtasiye, beyaz eşya ve giyim gibi bir çok alanda sunduğu yüzlerce ürün seçeneği ile müşteri memnuniyetini garantilemektedir.

Migros Türkiye’nin bir çok ilinde açtığı 400'den fazla süpermarketin yanı sıra, 10'dan fazla 5M Migros adı altında hipermarketleri açarak hizmet ağını büyütmüştür. M, MM, MMM, 5M olmak üzere büyüklüklerine göre 4 çeşit mağazaya sahiptir. Dahası, markasını sanal platforma taşımış ve Migros Sanal Market ile bir ilki gerçekleştirerek Migros online süpermarket alışverişini başlatmıştır. Firma, ayrıca mobil uygulama geliştirerek, sanal platformalarda daha etkili olmayı hedeflemiştir.


Money Club, üye iş yerlerinden alışveriş yapıldığında Money Club Kart sahiplerine puan kazandıran, 1 Money puan’nın 1 TL olduğu bir müşteri servisidir. Money Club fırsatlarından yararlanmak için size en yakın Money Club noktasına başvuru yapabilirsiniz.

Migroskop adıyla yayınlanan Migros katalog, müşterilerin Migros indirim ve fırsatlarını takip ederek ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamalarına olanak sağlar. Tiendeo’ya ücretsiz üye olarak her zaman güncel olarak Migroskop’u takip edebilir, Migros’un müşterilerine özel avantaj ve fırsatlarını zaman kaybetmeden yakalayabilirsiniz.

Anadolu Efes, zaman içinde Migros'un bir üst segmenti olan Macro Center mağazasını hizmete açmıştır. Türkiye genelinde toplamda 11 mağazası bulunmaktadır.

Türkiye'nin en çok tercih edilen süpermarketlerinden biri olan Migros, sektördeki yetkinliğini Etika ve Capital başta  olmak üzere kazandığı bir çok ödülle taçlandırmıştır.

şehriniz içindeki diğer Süpermarket mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.