Tiendeo official website

Migros katalog

11 gün kaldı

Migros fırsatları

En iyi Migros tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Migros indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Migros tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 9 Migros kataloğu var. En son Migros kataloğuna göz atın "Migros katalog" Geçerli tarihler: 14/6 ile - 29/6 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo Happy Center
  • Logo BİM
  • Logo Migros
  • Logo Çağrı Market
  • Logo A101
  • Logo Şok Market

Migros hakkında ilginizi çekebilecekler..

Migros, meyve ve sebze başta olmak üzere gıda ürünlerinden, temizlik ve kozmetik ürünlerine kadar bir çok kategoride yüzlerce çeşit ürünüyle, Türkiye’deki en büyük ve yaygın süpermarket zincirlerindendir.

Migros Kuruluşu ve Tarihçesi

Dönemin Başbakanı Adnan Menderes, Ticaret Bakanı Prof.Dr. Fethi Çelikbaş'a pahalılığa ve üreteci ile tüketici arasında bağ kuracak bir yapıya ihtiyaç duyulduğunu söyler ve bu konuda bir araştırma yapmasını ister. Bu araştırma Türkiye'nin en yaygın market zincirinin oluşturulmasının ilk adımı olur. Yapılan araştırma sonucunda, 1954 yılında İsviçre Migros Kooperatifler Birliği ve İstanbul Belediyesi'nin ortak girişimi ile Migros Türk kurulur.

1975 yılında Koç Topluluğu'ndan Vehbi Koç'un istek ve yönlendirmesiyle migros hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. Bu durum da bize migros kimin? Sorusunun net cevabıdır .1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş'ı satın aldı.

Migros’ta Neler Var?

-       M Migroslar, yiyecek haricindeki ürünlerden sadece temel olanları satarlar,

-       MM Migroslar, daha geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunarlar,

-       MMM Migroslar, market bünyesinde tekstil ürünleri, elektronik ürünler, kitaplar ve kozmetik ürünlerini de bulundururlar.

-       5M Migroslar ise gelişmiş market bünyesinde tekstil ürünleri, elektronik ürünler, kitaplar ve kozmetik ürünlerini de bulundururlar.

Migros hemen uygulaması yeni hayata geçirilen bir sanal market uygulamasıdır. Sadece belirli bölgelerde hizmet veren Migros Hemen, telefon uygulaması olarak kullanılır. Geniş ürün yelpazesi ve içeriğindeki kaliteli ürünler ile öne çıkan Migros Sanal Market'in migros yılbaşı sepetleri tüketicilerin favorisi arasındadır.


Türkiye'de modern perakende sektörünün öncülüğünü yapmakta olan Migros günümüzde çok geniş kullanım alanına sahip mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra belirli gıda dışı kategorilerde de müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır. Tecrübesiyle, 60 yılı aşkın süredir müşterisine, yatırımcısına, personeline ve tedarikçisine en iyiyi, en güzeli sunma çabasında olan ve müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinen Migros, dinamik kimliğiyle birçok yeni yatırıma ve sektöre öncü olan uygulamalarına devam edecektir.

Migros Money Kart

Money Club Kart, alışverişte “Tam Bana Göre” diyeceğiniz fırsatlar sunan kişisel alışveriş kartınızdır. Sizi tanıyarak alışveriş alışkanlıklarınıza göre alışverişinizi en verimli şekilde yapmanıza yardımcı olur. 

Kartınızı kayıt ettirdiğiniz anda “Tam Bana Göre” diyeceğiniz fırsatlardan ve Money kazandıran kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

.