Tiendeo official website

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki en iyi fırsatları mı arıyorsunuz?

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinde en iyi promosyonları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da ZARA, H&M, FLO tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır ve daha birçok mağaza. Şu anda Tiendeo'da 56 Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kataloğu var ve 1316 mağaza. En son Home Store kataloğuna göz atın "%50'YE VARAN İNDİRİM" Geçerli tarihler: 10/7 ile - 25/7 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo ZARA
  • Logo H&M
  • Logo FLO
  • Logo Skechers
  • Logo Oysho
  • Logo Mango

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar

Tiendeo ile artık markaların katalog veya broşürlerine bakmak için kalkıp mağazaya kadar gitmenize gerek yok!

Bu bölümde Mango, Zara, Bershka gibi dünyaca ünlü markaların yanında Koton, İpekyol, Mavi Jeans gibi yerli popüler markaların da son yayınlanan katalog ve broşürlerini bulabilecek, evde sakin bir şekilde oturup kahvenizi yudumlarken, modadaki son trendlere bakabileceksiniz. Aynı zamanda yılın belli dönemlerinde olan süper indirim fırsatlarını online olarak görüp istediğiniz markanın en gücel indirimlerini yakalama şansı bulabileceksiniz.

Tiendeo’da, hiç bir indirim, fırsat ya da kampanyayı kaçırmamanız için günlük haftalık ve aylık fırsatları en güncel şekilde yüklüyor ve sizi haberdar ediyoruz. Ayrıca ayakkabı, hamile giyim, çocuk giyim, abiye modelleri, gelinlik ve sweatshirt gibi temalar ile vakit kaybetmeden ihtiyacınız olan ürünleri incelemenize yardımcı oluyoruz.

 

Kendi tarzınızı yaratın

Bu kategori, moda ile ilgilenen herkes için yardımcı bir kaynak. Kıyafet alışverişine çıkmadan önce çeşitli markalara göz atabilir, modadaki trendlerini inceleyebilir, kendi kombinasyonunuzu yaratıp, alışveriş listenizi hazırlayarak ne istediğinizi bilir şekilde mağazaları dolaşabilirsiniz.

Tüm fırsat ve indirimlerden haberdar olmak için Tiendeo’ya ücretsiz olarak şimdi üye olun!