• Logo Boyner

şehriniz içinde Boyner bulun

Boyner hakkında ilginizi çekebilecekler..

Boyner

1981 yılında ‘Çarşı’ adıyla Boyner Holding tarafından başlatılan serüven, yıllar içinde diğer şirketleri de bünyesine katarak ilerledi. An itibariyle Boyner Ankara, Boyner İzmir gibi  30’dan fazla ilde sayısı 80’e yaklaşan Boyner mağazaları, kadın, erkek, çocuk giyim ve boyner ayakkabı başta olmak üzere, ev ürünlerinden spor ürünlerine kadar bir çok kategoriyi müşterilerine sunmaktadır.

2006 yılında tüm kozmetik ve güzellik ürünlerini birarada toplayıp satan Boyner Beaute konsept mağazaları müşterilerin hizmetine sunuldu. Ayrıca 2007 yılında bünyesine katılan Boyner Evde konsepti ile, ev kategorisinde ev tekstili, mutfak ve banyo ürünleri, hediyelik eşyalar ve dekorasyon ürünleri satılmaya başlandı.

Aylık yayınlanan Boyner kataloglarından ve Boyner’in özel fırsat ve kampanyalarından hemen haberdar olmak için ücretsiz olarak Tiendeo’ya üye olabilirsiniz.

‘Koşulsuz müşteri mutluluğu’ ilkesi benimsenerek, kalite ve tasarımın ön planda olduğu ve müşterilere her zaman uygun fiyatlarla satıldığı büyük bir mağazacılık zinciri oluşturuldu. Bu amaçla Boyner Outlet de faaliyete geçirildi.

Boyner, boyner.com.tr sitesi üzerinden boyner online alışveriş imkanını sunarak, müşterilerinin istedikleri her yerden alışveriş yapabilmesini sağlamıştır.

Boyner, ik mağazasını 'Çarşı' adı altında İstanbul'da açtı.

Toplamda 270.000 m2'den fazla satış alanı ile yıl boyunca 90 milyondan fazla kişiyi mağazalarında ağırlamaktadır.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.