şehriniz içinde Decathlon bulun

Decathlon hakkında ilginizi çekebilecekler..

Decathlon

1976 yılında Fransa’da kurulan Decathlon, sonrasında Almanya, İspanya ve İtalya’da mağaza açarak uluslararası bir marka olmanın temellerini attı. 2010 yılında Türkiye’de ilk mağazasını açarak sporseverlerle buluştu. Türkiye'deki Decathlon mağazalarıDecathlon İstanbul, Decathlon Ankara ve Decathlon İzmir başta olmak üzere,  9 tanedir.

Marka, sörf, binicilik, kamp, avcılık, balıkçılık gibi daha bir çok alandaki spor ve aktivite için yüzlerce markanın binlerce ürününe sahiptir. Spor kıyafetlerinin yanı sıra Decathlon ayakkabı ve Decathlon çanta gibi aksesuar ürünleri de satılmaktadır. Açıldığı günden beri hedefi en uygun fiyatları müşterilerine sunmak olan Decathlon, markaların kendi mağazalarında bile görülmeyen indirimleriyle meşhurdur.

Tiendeo ile Decathlon katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Decathlon inidirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.decathlon.com.tr ile Decathlon online sitesi hizmete açılmış, müşterilerin hem ürünleri inceleyebilmesi, hem de online olarak satın alabilmesi sağlanmıştır. 

Decathlon Kart uygulaması ile marka, müşterilere özel alışveriş anlayışını daha da ileri taşımıştır. Bu kart ile alışveriş çeşitli indirimler sağlayarak,  müşteri memnuniyetini yükseltmiştir.

Decathlon, adını bir spor dalından almaktadır.

Marka, ilk yurtışı mağazasını Almanya'da açmıştır.

şehriniz içindeki diğer Spor mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.