Tiendeo official website

OUTDOOR GiYiM

10 gün kaldı

Decathlon fırsatları

En iyi Decathlon tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Decathlon indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Decathlon tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 2 Decathlon kataloğu var. En son Decathlon kataloğuna göz atın "OUTDOOR GiYiM" Geçerli tarihler: 8/4 ile - 30/4 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo FLO
  • Logo Boyner
  • Logo LC Waikiki
  • Logo DeFacto
  • Logo ZARA
  • Logo Koton

Decathlon hakkında ilginizi çekebilecekler..

Decathlon

1976 yılında Fransa’da kurulan Decathlon, sonrasında Almanya, İspanya ve İtalya’da mağaza açarak uluslararası bir marka olmanın temellerini attı. 2010 yılında Türkiye’de ilk mağazasını açarak sporseverlerle buluştu. Türkiye'deki Decathlon mağazalarıDecathlon İstanbul, Decathlon Ankara ve Decathlon İzmir başta olmak üzere,  9 tanedir.

Marka, sörf, binicilik, kamp, avcılık, balıkçılık gibi daha bir çok alandaki spor ve aktivite için yüzlerce markanın binlerce ürününe sahiptir. Spor kıyafetlerinin yanı sıra Decathlon ayakkabı ve Decathlon çanta gibi aksesuar ürünleri de satılmaktadır. Açıldığı günden beri hedefi en uygun fiyatları müşterilerine sunmak olan Decathlon, markaların kendi mağazalarında bile görülmeyen indirimleriyle meşhurdur.

Tiendeo ile Decathlon katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Decathlon inidirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.decathlon.com.tr ile Decathlon online sitesi hizmete açılmış, müşterilerin hem ürünleri inceleyebilmesi, hem de online olarak satın alabilmesi sağlanmıştır. 

Decathlon Kart uygulaması ile marka, müşterilere özel alışveriş anlayışını daha da ileri taşımıştır. Bu kart ile alışveriş çeşitli indirimler sağlayarak,  müşteri memnuniyetini yükseltmiştir.

Decathlon, adını bir spor dalından almaktadır.

Marka, ilk yurtışı mağazasını Almanya'da açmıştır.