şehriniz içinde Nike bulun

Spor için en popüler

Nike hakkında ilginizi çekebilecekler..

Nike

1973 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulan Nike, o zamandan bu zamana dünyanın en ünlü spor markalarından biri haline gelmiştir. DÜnya'da bir çok ülkede sayısız mağazası bulunan marka, Türkiye'nin bir çok ilinde de mağazalara sahiptir. Nike bayan, Nike erkek ve Nike çocuk olmak üzere bir çok kategoride ürüne sahip olan marka, Nike futbol ve Nike basketbol gibi ayakkabı kullanım alanlarına göre de sınıflandırma yapmıştır. Marka, Nike Cortez, Nike Air Max, Nike Air Force gibi ikonikleşmiş ayakkabı modellerine sahiptir. Nike ayakkabı dışında da, Nike mont, Nike eşofman, Nike sırt çantası gibi de giyim ve aksesuar ürünleri de üretmektedir.

Özellikle futbol ve basketbol alanında ürünlere sahip olan Nike, Nike krampon gibi oldukça rağbet gören ayakkabılara sahiptir. Sayısız Nike ürünleri, Türkiye'deki Nike mağazaları tarafından markanın sevenleri için satışa sunulmaktadır.

Tiendeo ile Nike katalog ve broşür hizmetinden faydalanabilir, Nike indirim ve fırsatlarından mnce siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.nike.com sitesi ile Nike online alışveriş hizmeti sunan marka, daha henüz Türkiye'de uygulamada olmasa da, ürünlerini site üzerinden tanıtmakta ve müşterilerinin de incelemesine olanak sağlamaktaır.

Nike Outlet mağazalarını açan marka, müşterilerinin sezon sonu ürünlerine uygun fiyatlara sahip olmasını amaçlamıştır.

Marka, adını Yunan mitolojisinde Zafer Tanrıçası olarak bilinen Nike'tan alır.

Nike, Swoosh denen dünyaca ünlü simgesini, o zamanlar bir üniversite öğrencisine 35 dolara çizdirmiştir.

şehriniz içindeki diğer Spor mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.