Stradivarius
Stradivarius

Stradivarius - Kupon, indirim, kampanya ve katalog

şehriniz içinde Stradivarius bulun

Moda için en popüler

Stradivarius hakkında ilginizi çekebilecekler..

Stradivarius

İspanya merkezli İnditex grubuna bağlı, şirketin en popüler markalarından Stradivarius, 1994 yılında Barcelona'da kurulmuştur. Kadınlar tarafından sıklıkla ziyaret edilen Stradivarius mağazaları, sadece kadınlara yönelik ürünlere sahiptir. Stradivarius İstanbul olmak üzere Türkiye'de de mağazalara sahip olan markanın, 50'den fazla ülkede 800'den fazla mağazası bulunmaktadır.

Stradivarius elbise ve Stradivarius mont başta olmak üzere, oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan Stradivarius, her sezon kadınlar için kendisini yenilemekte, onların ihtiyaçlarına yönelik ürünler çıkarmaktadır. Modayı yakından takip eden kadın müşterilerinin gözdesi olan marka, Stradivarius ayakkabı ve çanta gibi aksesuar ürünlerine de sahiptir.

Marka, henüz Stradivarius online alışveriş sitesini açmamış olsa da, Stradivarius Türkiye sitesinden markanın modellerini inceleyebilirsiniz.

Tiendeo ile Stradivarius katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Stradivarius indirim ve fırsatlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Stradivarius, ilk olarak bir aile şirketi olarak kurulmuş, 1999 yılında İnditex Grubu'na katılmıştır.

Adını ünlü enstrüman yapımcısı olan Stradivarius ailesinden almaktadır.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

Tiendeo uygulamasını indir

Tiendeo'yu takip et

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster