Favoriler

Stradivarius indirim ve katalog

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Stradivarius ve diğer Moda fırsatları

Daha fazla fırsat göster

(24)

Stradivarius hakkında ilginizi çekebilecekler..

Stradivarius

İspanya merkezli İnditex grubuna bağlı, şirketin en popüler markalarından Stradivarius, 1994 yılında Barcelona'da kurulmuştur. Kadınlar tarafından sıklıkla ziyaret edilen Stradivarius mağazaları, sadece kadınlara yönelik ürünlere sahiptir. Stradivarius İstanbul olmak üzere Türkiye'de de mağazalara sahip olan markanın, 50'den fazla ülkede 800'den fazla mağazası bulunmaktadır.

Stradivarius elbise ve Stradivarius mont başta olmak üzere, oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan Stradivarius, her sezon kadınlar için kendisini yenilemekte, onların ihtiyaçlarına yönelik ürünler çıkarmaktadır. Modayı yakından takip eden kadın müşterilerinin gözdesi olan marka, Stradivarius ayakkabı ve çanta gibi aksesuar ürünlerine de sahiptir.

Marka, henüz Stradivarius online alışveriş sitesini açmamış olsa da, Stradivarius Türkiye sitesinden markanın modellerini inceleyebilirsiniz.

Tiendeo ile Stradivarius katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Stradivarius indirim ve fırsatlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Stradivarius, ilk olarak bir aile şirketi olarak kurulmuş, 1999 yılında İnditex Grubu'na katılmıştır.

Adını ünlü enstrüman yapımcısı olan Stradivarius ailesinden almaktadır.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy