Tiendeo official website

Boys New In Clothes

13 gün kaldı

En iyi ZARA tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük ZARA indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da ZARA tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 4 ZARA kataloğu var. En son ZARA kataloğuna göz atın "Boys New In Clothes" Geçerli tarihler: 1/7 ile - 31/7 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo ZARA
  • Logo H&M
  • Logo FLO
  • Logo Skechers
  • Logo Oysho
  • Logo Mango

ZARA hakkında ilginizi çekebilecekler..

Dünya'nın en büyük hazır giyim mağazalarından biri olan Zara, kadın giyim ve erkek giyimden, bebek giyim ve çocuk giyime kadar oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir

Zara  İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markasıdır. 1975 yılında Arteixo, Galiçya'da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kurulmuştur. Dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden biridir. Inditex grubu bünyesinde yer alan Zara grubun en büyük şirketidir. Inditex grubunda Zara ile beraber; Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius, Zara Home ve Bershka markaları da yer almaktadır. 

Tarihçesi ve kuruluşu

İspanyol bazlı giysi ve aksesuar markası olan Zara; 1975 yılında Amancio Ortega Gaon tarafından ortaya çıkartıldı.Amancio Ortega Gaona, 1963’ yılında La Coruna’da yani Galicia kendi yağında kavrulacak kapasiteli bir konfeksiyon atölyesi açarak ilk atılımını yapmış oldu. Bu yola karısı Pepita, erkek kardeşi ve baldızıyla birlikte girdi. Bir süre sonra pijama ve sabahlık üzerinde adeta uzmanlaştılar.

Zara kadın, erkek ve çocuk (zara kids) alanında çeşitli giyim alanlarında faaliyet gösterir. Zara içerisinde bir çok ürün seçeneği mevcut olan bir giyim firmasıdır. Tiendeo'da zara parfüm , zara çanta , zara mont , zara elbise ürün seçenekleriyle zara indirim fırsatlarını takp edebilirsiniz. Zara, giyim dışında, ev dekorasyonu ve ev tekstili sektörüne de girerek Zara Home mağazalarını hizmete açmış, tekstil ve mobilya konusundaki başarısını da kanıtlamıştır.

 

Zara kart hakkında

Zara kart; sadece Türkiye'de geçerli olup, Kart hamili tarafından tüm ZARA mağazalarında ya da zara online mağazaları üzerinden satışa sunulan ürünleri satın almak için kullanılabilir.

.