şehriniz içinde ZARA bulun

ZARA hakkında ilginizi çekebilecekler..

ZARA

İspanya merkezli bir şirket olan İnditex grubuna bağlı, şirketin en büyük markası olan Zara, 1975 yılında Galiçya'da kurulmuştur. Hazır giyimde Dünya'nın en büyük 3 markasından biri olan Zara mağazaları, Zara erkek ve Zara kadın başta olmak üzere, Zara çocuk ve Zara bebek gibi oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Özellikle Zara ayakkabı, en çok tercih edilen kategorilerinden birisidir.

Dünya'da 80'den fazla ülkede 2.000'den fazla mağazası olan Zara, Türkiye'de 30'dan fazla mağazaya sahiptir. Zara giyim, Türkiye pazarına girdiği andan itibaren en çok rağbet gören marka haline gelmiştir. 

Tiendeo ile Zara katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Zara indirim ve fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Şimdi hemen üye olun!

Zara, giyim dışında, ev dekorasyonu ve ev tekstili sektörüne de girerek Zara Home mağazalarını hizmete açmış, tekstil ve mobilya konusundaki başarısını da kanıtlamıştır.

Zara, henüz Zara online alışveriş sitesini açmamış olsa da, Zara Türkiye sitesinden markanın modellerini inceleyebilirsiniz.

İlk mağazası 1975 yılında İspanya'da açılmıştır.

İnditex, Zara ile beraber; Massimo Dutti, Pull and Bear ve Bershka gibi diger hazır giyim firmalarını da bünyesinde toplamıştır.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.