YENİ KOLEKSİYON / ERKEK

22 gün kaldı
Kataloğu aç

ZARA fırsatları

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel ZARA fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

ZARA hakkında ilginizi çekebilecekler..

Dünya'nın en büyük hazır giyim mağazalarından biri olan Zara, kadın giyim ve erkek giyimden, bebek giyim ve çocuk giyime kadar oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir

Zara  İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markasıdır. 1975 yılında Arteixo, Galiçya'da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kurulmuştur. Dünyanın en büyük 3 hazır giyim şirketinden biridir. Inditex grubu bünyesinde yer alan Zara grubun en büyük şirketidir. Inditex grubunda Zara ile beraber; Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius, Zara Home ve Bershka markaları da yer almaktadır. 

Tarihçesi ve kuruluşu

İspanyol bazlı giysi ve aksesuar markası olan Zara; 1975 yılında Amancio Ortega Gaon tarafından ortaya çıkartıldı.Amancio Ortega Gaona, 1963’ yılında La Coruna’da yani Galicia kendi yağında kavrulacak kapasiteli bir konfeksiyon atölyesi açarak ilk atılımını yapmış oldu. Bu yola karısı Pepita, erkek kardeşi ve baldızıyla birlikte girdi. Bir süre sonra pijama ve sabahlık üzerinde adeta uzmanlaştılar.

Zara kadın, erkek ve çocuk (zara kids) alanında çeşitli giyim alanlarında faaliyet gösterir. Zara içerisinde bir çok ürün seçeneği mevcut olan bir giyim firmasıdır. Tiendeo'da zara parfüm , zara çanta , zara mont , zara elbise ürün seçenekleriyle zara indirim fırsatlarını takp edebilirsiniz. Zara, giyim dışında, ev dekorasyonu ve ev tekstili sektörüne de girerek Zara Home mağazalarını hizmete açmış, tekstil ve mobilya konusundaki başarısını da kanıtlamıştır.

 

Zara kart hakkında

Zara kart; sadece Türkiye'de geçerli olup, Kart hamili tarafından tüm ZARA mağazalarında ya da zara online mağazaları üzerinden satışa sunulan ürünleri satın almak için kullanılabilir.

.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı