Tiendeo official website
Bültenimize kaydolun
Size sunulan H&M fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

En iyi H&M tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük H&M indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da H&M tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. H&M tarafından sağlanan yeni tekliflerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Home Store broşürü gibi Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz "%50'YE VARAN İNDİRİM" Geçerli tarihler: 10/7 ile - 25/7 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo ZARA
  • Logo H&M
  • Logo FLO
  • Logo Skechers
  • Logo Oysho
  • Logo Mango

H&M hakkında ilginizi çekebilecekler..

H&M

1974 yılında kurulan H&M, o zamandan bu zamana kendisini geliştirerek bütün dünyada en çok tercih edilen markaların arasına girmiştir. . Hazır giyimde dünyanın en büyük markalarından biri olan H&M mağazalarıH&M erkek ve H&M kadın başta olmak üzere, H&M çocuk ve H&M bebek gibi oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Özellikle H&M ayakkabı, markanın en çok rağbet gören kategorilerinden birisidir.

Dünya'da 57'den fazla ülkede 3.500'den fazla mağazası olan marka, H&M Türkiye olarak 30'dan fazla mağazaya sahiptir. H&M giyim, Türkiye pazarına girdiği andan itibaren en çok rağbet gören marka haline gelmiştir. Mağazalar en çok H&M istanbul olarak konumlanmıştır.

Marka, henüz H&M online alışveriş hizmetine TÜrkiye'de başlamamış olsa da, H&M online sitesinden markanın modellerini inceleyebilirsiniz.

Tiendeo ile H&M katalog ve broşürlerini inceleyebilir, H&M indirim ve fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Hemen üye olun!


Marka, açıldığı zaman ilk ismi Hennes olmuş, sonra H&M olarak değiştirilmiştir.

H&M'in açılışı Hennes&Mauritz'tir.