Tiendeo official website

Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisindeki en iyi fırsatları mı arıyorsunuz?

Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisinde en iyi promosyonları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Arçelik, Teknosa, Media Markt tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır ve daha birçok mağaza. Şu anda Tiendeo'da 7 Teknoloji ve Beyaz Eşya kataloğu var ve 702 mağaza. En son Enplus kataloğuna göz atın "FIRSATI KAÇIRMA" Geçerli tarihler: 8/4 ile - 23/4 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Teknoloji ve Beyaz Eşya katalogları

  • Logo Arçelik
  • Logo Teknosa
  • Logo Media Markt
  • Logo Vestel
  • Logo Samsung
  • Logo Enplus

Teknoloji ve Beyaz Eşya

Tüm elektronik ve beyaz eşya indirimlerini Tiendeo ile keşfedin!

Bu bölümde favori elektronik ve beyaz eşya markalarınızın en son kampanya ve indirimlerinin olduğu tüm katalog ve broşürlerini bulabilirsiniz.

Aradığınız uygun fiyatlı tv ya da laptopı bulmak Tiendeo ile artık çok kolay! Tiendeo sayfamızda günlük, haftalık ve aylık olarak güncellenen indirim kampanyaları ve fırsatlar sayesinde buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaları en iyi fiyat ile seçebileceğiniz gibi, oturduğunuz yerden farklı marka ve modellerdeki cep telefonu, tablet ve fotoğraf makinesi çeşitlerini karşılaştırabilirsiniz.

Bu kategori altında Samsung, Apple, Bosch, Asus gibi global elektronik devlerinin ürünlerinin yanında, Arçelik, Beko ve Vestel gibi yerli popüler markaların da ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 

Fırsatları öğrenen ilk siz olun!

Elektronik marketlerinden Teknosa, Bimeks, Vatan Bilgisayar ve Mediamarkt gibi markaların katalog ve broşürleri çoğunlukla aylık olarak yayınlanmaktadır. Bu fırsat ve indirim katalogları aynı anda Tiendeo’da da görüntülenebilmektedir. Ancak bunlar dışında günlük olarak haberdar olmanız gereken tüm fırsatları da Tiendeo'da bulabilirsiniz!  Bu kampanyalardan hemen haberdar olmak için yapmanız gereken şey oldukça basit. Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olmak! Üyelik sonrası, favori marka, mağaza ve ürünleriniz seçerek ve bunlarla ilgili hiç bir indirim ve fırsatı artık kaçırmayacaksınız. Şimdi üye olun!