Favoriler

Katalog Elektronik ve Beyaz Eşya indirim ve katalog

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Elektronik

Daha fazla fırsat göster

Elektronik ve Beyaz Eşya

elektronik-ve-beyaz eşyaTüm elektronik ve beyaz eşya fırsatlarını Tiendeo ile yakalayın!

Bu bölümde favori elektronik ve beyaz eşya markalarınızın en son kampanya ve indirimlerinin olduğu tüm katalog ve broşürlerini bulabilirsiniz.

Aradığınız uygun fiyatlı tv ya da laptopı bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tiendeo sayfamızda günlük, haftalık ve aylık olarak güncellenen kampanya ve fırsatlar sayesinde buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaları en iyi fiyat ile seçebileceğiniz gibi, oturduğunuz yerden farklı marka ve modellerdeki cep telefonu ve fotoğraf makinesi çeşitlerini karşılaştırabilirsiniz.

Bu kategori altında Samsung, Apple, Bosch, Asus gibi global elektronik devlerinin ürünlerinin yanında, Arçelik, Beko ve Vestel gibi yerli popüler markaların da ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Fırsatlardan ilk haberdar olan siz olun!

Elektronik marketlerinden Teknosa, Bimeks, Gold Bilgisayar ve Mediamarkt gibi markaların katalog ve broşürleri çoğunlukla aylık olarak yayınlanmakta, ve bu fırsat ve indirim katalogları aynı anda Tiendeo’da da görüntülenebilmektedir. Bu kampanyalardan hemen haberdar olmak için yapmanız gereken şey çok basit. Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olmak! Üyelik sonrası, favori marka, mağaza ve ürünleriniz seçecek ve bunlarla ilgili hiç bir indirim ve fırsatı artık kaçırmayacaksınız. Şimdi üye olun!

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy