şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

Diğer Elektronik ve Beyaz Eşya online mağazaları

şehriniz içinde Media Markt bulun

Media Markt hakkında ilginizi çekebilecekler..

Media Markt

1979 yılında Almanya’da faaliyete geçen marka, daha ucuz elektronik eşya satma düşüncesiyle piyasada farklılık yaratmış ve kısa sürede büyüyerek bir dünya markası haline gelmiştir. An itibariyle Media Markt Ankara, Media Markt İzmir ve Media Markt Bursa mağazaları başta gelmek üzere, Türkiye’de 100 Media Markt mağazası bulunmaktadır.

Televizyon, cep telefonu, bilgisayar gibi elektronik ürünler ve buzdolabı ve çamaşır makinası gibi beyaz eşyadan, kişisel sağlık ve bakım ürünlerine kadar bir çok alanda yüzlerce ürünü tükeiciye sunan Media Markt, aynı zamanda en uygun fiyatlara sahip olmak için çalışmaktadır.

Mediamarkt.com.tr üzerinden tüm Türkiye’nin alışveriş yapmasına olanak tanıyan marka, internete özel adlı indirimleriyle de müşterileri memnuniyetini üst seviyelere taşımaktadır.

Media Markt şok fırsatları ve Media Markt kampanyaları, Tiendeo’da düzenli olarak güncellenen Media Markt katalog ve broşürlerinden takip edilebilir.

Media Markt, Leopold Stiefel, Walter Gunz, Erich Kellerhals ve Helga Kellerhals olmak üzere 4 kişi tarafından kurulmuştur.

1988 yılında Kaufhof Warenhaus AG mağazalar zinciri, şirketin hisselerinin büyük bir kısmını alarak Media Markt yönetimini devraldı.

şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.