Tiendeo official website

Teklifler Media Markt

Uzun geçerlilik

  Media Markt fırsatları

  En iyi Media Markt tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük Media Markt indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Media Markt tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 Media Markt katalog var. En son Media Markt kataloğuna göz atın "Teklifler Media Markt" Geçerli tarihler: 12/10 ile - 12/10 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Teknoloji ve Beyaz Eşya katalogları

  • Logo Vestel
  • Logo Teknosa
  • Logo Media Markt
  • Logo Arçelik
  • Logo Samsung
  • Logo Türk Telekom

  Media Markt hakkında ilginizi çekebilecekler..

  Media Markt, tv, telefon ve tablet bilgisayardan kamera ve beyaz eşyaya kadar uzanan bir çok elektronik kategorisinde dünyada lider bir teknoloji marketidir.

  Media Markt 1979 yılında Leopold Stiefel, Walter Gunz, Erich Kellerhals ve Helga Kellerhals tarafından kuruldu. "Küçük küçük birçok mağaza yerine bir tane büyük mağaza yaparak rakiplere göre daha ucuz elektronik eşya satalım",

   fikri Leopold Stiefel'den çıkmıştı. Diğer yatırımcı arkadaşları bu fikri cazip buldular. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla uluslararası çok kanallı stratejilerle her geçen gün geliştirmeye devam ediyor.

  Avrupa'nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt olarak bilgisayar ve cep telefonlarından televizyon ve görüntü sistemlerine, ev sinema sistemlerinden fotoğraf makineleri ve kameralara, oyun konsollarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar bol çeşit ürünü mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilere entegre olarak sunuyor.

  Mediamarkt online üzerinden tüm Türkiye’nin alışveriş yapmasına olanak tanıyan marka, internete özel adlı indirimleriyle de müşterileri memnuniyetini üst seviyelere taşımaktadır.

  Media Markt şok fırsatları ve Media Markt kampanyaları, Tiendeo’da düzenli olarak güncellenen Media Markt katalog ve broşürlerinden takip edilebilir.

  MediaMarkt CLUB müşterilerine özel MediaMarkt CLUB kart hizmeti sonunda sizlerle. Hoş Geldin İndirim Kuponu ile beraber lansmanı gerçekleştirilen CLUB kart, çok özel fırsatları beraberinde getiriyor.

  MediaMarkt tarafında yeni kart üyelerine verilen hizmetler gerçekten de ilgi çekici. Üyeliğiniz tamamladıktan bir gün sonra, 50 TL hediye çeki anında hesabınıza tanımlanıyor. Üstelik size sağlanan avantajlar sadece hediye çeki ile sınırlı değil.

  CLUB kart ile beraber yaptığınız alışveriş sayına göre hediyeler ve indirim kuponları da kazanabiliyorsunuz. Böylece her üç alışverişinizden sonra CLUB hesabınıza hediyeleriniz tanımlanır.

  .