Favoriler

Media Markt indirim ve katalog

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Media Markt ve diğer Elektronik ve Beyaz Eşya fırsatları

Favorilenize Media Markt ekleyin
İstanbul broşürdeki Media Marktdan fırsatlar
FIRSAT

Daha fazla fırsat göster

(36)

Media Markt hakkında ilginizi çekebilecekler..

Media Markt

1979 yılında Almanya’da faaliyete geçen marka, daha ucuz elektronik eşya satma düşüncesiyle piyasada farklılık yaratmış ve kısa sürede büyüyerek bir dünya markası haline gelmiştir. An itibariyle Media Markt Ankara, Media Markt İzmir ve Media Markt Bursa mağazaları başta gelmek üzere, Türkiye’de 100 Media Markt mağazası bulunmaktadır.

Televizyon, cep telefonu, bilgisayar gibi elektronik ürünler ve buzdolabı ve çamaşır makinası gibi beyaz eşyadan, kişisel sağlık ve bakım ürünlerine kadar bir çok alanda yüzlerce ürünü tükeiciye sunan Media Markt, aynı zamanda en uygun fiyatlara sahip olmak için çalışmaktadır.

Mediamarkt.com.tr üzerinden tüm Türkiye’nin alışveriş yapmasına olanak tanıyan marka, internete özel adlı indirimleriyle de müşterileri memnuniyetini üst seviyelere taşımaktadır.

Media Markt şok fırsatları ve Media Markt kampanyaları, Tiendeo’da düzenli olarak güncellenen Media Markt katalog ve broşürlerinden takip edilebilir.

Media Markt, Leopold Stiefel, Walter Gunz, Erich Kellerhals ve Helga Kellerhals olmak üzere 4 kişi tarafından kurulmuştur.

1988 yılında Kaufhof Warenhaus AG mağazalar zinciri, şirketin hisselerinin büyük bir kısmını alarak Media Markt yönetimini devraldı.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy