Tiendeo official website

Teklifler Teknosa

Uzun geçerlilik

  Teknosa fırsatları

  En iyi Teknosa tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük Teknosa indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Teknosa tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 Teknosa katalog var. En son Teknosa kataloğuna göz atın "Teklifler Teknosa" Geçerli tarihler: 12/10 ile - 12/10 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Teknoloji ve Beyaz Eşya katalogları

  • Logo Türk Telekom
  • Logo Teknosa
  • Logo Arçelik
  • Logo Samsung
  • Logo Media Markt
  • Logo Vestel

  Teknosa hakkında ilginizi çekebilecekler..

  Sabancı Holding’e bağlı olarak kurulan Teknosa, bir çok yerli ve yabancı markanın elektronik ürünlerini tüketiciye sunan Türkiye’nin popüler teknoloji perakende zinciridir.

  Teknosa, 2000 yılında Sabancı Holding tarafından kurulan, elektronik ve teknolojik eşya perakendeciliği alanında faaliyet yürüten, İstanbul merkezli şirket. 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulmuştur.

  Bir Bakışta Teknosa

  Kurulduğu günden itibaren yaygınlığı, hizmet kalitesi ve yenilikçiliğiyle fark yaratarak Türkiye’de yeni nesil perakendeciliğin öncüsü olan Teknosa, teknoloji ürünlerini tüketicilere en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesiyle sunmaktadır.

  Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen teknoloji markalarını avantajlı fiyatlarla sunmak için çalışan Teknosa; cep telefonundan bilgisayara, televizyondan ses sistemine, beyaz eşyadan oyun konsoluna geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Aradığınız tüm elektronik ürünü bulabileceğiniz Teknosa mağazalarında en çok tercih edilen ürünler telefon, tablet, bilgisayar, kulaklıktır.

  Çinli Xiaomi, Huawei ve Oppo, Güney Koreli Samsung ya da Amerikalı Apple gibi devlerin akıllı telefonlarını, birbirinden farklı özelliklere sahip laptoplarını, evdeki en büyük yardımcılarınız olan elektrikli ev aletlerini ve gününüze keyif katacak televizyonlar Teknosa da dır.

  Düzenli aralıklarla Teknosa turuncu indirim ve fırsatları içeren ve yeni ürün tanıtımlarının yapıldığı Teknosa broşürleri sayesinde, son teknolojiyi takip edebilme, ürün, marka ve fiyat karşılaştırması yapma imkanı tanınmaktadır. Teknosa yayınladığı broşürlerin yanı sıra Teknosa Turuncu Kart uygulaması başlatarak, tüketicilerinin yaptıkları her 1 TL’lik alışveriş karşılığında 1 puan kazanarak, 500 puan sonunda biriktirdikleri puanları indirim çeki olarak kullanabilmesini amaçlamış, kendilerine özel Teknosa kampanya sayesinde %50 indirimlerden yararlanmalarını sağlamıştır.

  Sizde Tiendeo ile Teknosa katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Teknosa indirim ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

  .