şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

Diğer Elektronik ve Beyaz Eşya online mağazaları

şehriniz içinde Teknosa bulun

Teknosa hakkında ilginizi çekebilecekler..

Teknosa

2000 yılında faaliyete başladıktan sonra, hedefini ‘Türkiye’nin 81 ilinde mağazaya sahip olmak’ olarak belirleyen Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden Teknosa, hem fiziksel mağazalarında hem de web sitesinde online satış veren popüler bir markadır. Teknosa bilgisayar, cep telefonu, beyaz eşya ve kişisel bakım ürünleri başta olmak üzere çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bir firma olup, yaygın mağaza ağı, hizmet kalitesi ve müşteri servisiyle de dikkat çekmektedir.

Türkiye’nin en büyük şehirlerden İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya gibi yerlerde sayısız mağazası olmasının yanı sıra, an itibariyle Teknosa’nın 77 ilde mağazası bulunmaktadır. 7/24 çalışan internet mağazası ile online mağazacılık hizmetini sunarken, müşteri hizmetlerinin de hem online hem de Teknosa telefon hattı üzerinden kesintisiz olarak devamlığını sağlayan ve bu şekilde ‘müşteri’yi ön planda tutan markalardandır.

Düzenli aralıklarla Teknosa turuncu indirim ve fırsatları içeren ve yeni ürün tanıtımlarının yapıldığı Teknosa broşürleri sayesinde, son teknolojiyi takip edebilme, ürün, marka ve fiyat karşılaştırması yapma imkanı tanınmaktadır.

Teknosa yayınladığı broşürlerin yanı sıra Teknosa Turuncu Kart uygulaması başlatarak, tüketicilerinin yaptıkları her 1 TL’lik alışveriş karşılığında 1 puan kazanarak, 500 puan sonunda biriktirdikleri puanları indirim çeki olarak kullanabilmesini amaçlamış, kendilerine özel Teknosa kampanya sayesinde %50 indirimlerden yararlanmalarını sağlamıştır.


Teknosa, 2012 yılı itibariyle, Türkiye'nin bütün illerinde olmak üzere, toplam 300 mağaza ve 136 bin metrekarelik mağaza alanıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye’de en yaygın teknoloji perakendecilerinden sayılan Teknosa, indirim ve kampanyaları ile ürün çeşitliliğinin yanında uygun fiyat ve avantajlar ile müşteri memnuniyetini üst noktalara taşıma hedefindedir.

şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.