Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Samsung fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Teknoloji ve Beyaz Eşya mağazaları

Samsung hakkında ilginizi çekebilecekler..

Samsung

1938 yılında Güney Kore’de doğan Samsung, 90’lı yıllara gelindiğinde hızlı bir şekilde büyüme başlamış ve uluslararası arenada adını duyurmaya başlamıştır. Yıllar içinde üretiği inovasyon örneği ürünleri ile, teknoloji dünyasında ilklerin altına imza atmış ve kaliteden hiç bir zaman ödün vermemiş bir şirkettir. Firma, Samsung beyaz eşya, Samsung televizyon, Samsung bilgisayar ve Samsung cep telefonları olmak üzere oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir.

2000'li yılların ilk çeyreğine gelindiğinde, Samsung Galaxy telefonları ile dünyada rekor kırmış ve adını teknoloji tarihine yazdırmıştır. Samsung Galaxy S ile başlayan macera, Samsung Galaxy 4 ve Samsung Galaxy S5 ile doruk noktasına ulaşmış, en son çıkardığı Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy Edge ile yerini sağlamlaştırmıştır. Gözalıcı dizaynı ve muhteşem fonksiyonelliği ile Samsung başarısını bir kez daha kanıtlamıştır. Dahası, Samsung Buzdolabı gibi beyaz eşya kategorisinde de oldukça tercih edlien bir marka haline gelmiştir.

Tiendeo ile Samsung katalog ve broşür hizmetlerinden yararlanabilir, Samsung indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak!

Samsung, son yıllarda gelişen teknoloji ile Samsung Tablet ürünlerini çıkarmış, müşterilerinin bilgisayara gerek kalmadan işlerini kolayca halledebilmesini sağlamıştır.

Samsung, www.samsung.com online sitesi ile ürünlerini tanıtmayı amaçlamıştır. Dahası, Samsung teknik servis hizmetiyle satış sonrası da destek vermeye devam etmektedir.


Samsung, 2012 yılı ile birlikte dünyanın en büyük elektronik şirketidir.

Samsung, 2012 yılında geliştirdiği üstün teknoloji ve hizmet anlayışıyla, Apple ve Nokia'yı geride bırakmıştır.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı