Tiendeo official website
Bültenimize kaydolun
Size sunulan Arçelik fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

En iyi Arçelik tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Arçelik indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Arçelik tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisindeki diğer mağazalar. Arçelik tarafından sağlanan yeni tekliflerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Türk Telekom broşürü gibi Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz "İhtiyacınıza uygun hızlı, kaliteli, esnek paketler!" Geçerli tarihler: 20/5 ile - 4/6 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer Teknoloji ve Beyaz Eşya katalogları

  • Logo Vestel
  • Logo Teknosa
  • Logo Media Markt
  • Logo Arçelik
  • Logo Samsung
  • Logo Türk Telekom

Arçelik hakkında ilginizi çekebilecekler..

Arçelik, çamaşır makinesi ve buzdolabı başta olmak üzere oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan, Türkiye'nin önde gelen beyaz eşya firmasıdır.

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç veLütfi Doruk tarafından kurulan, dünya çapında hizmet veren Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji şirketidir.

Arçelik A.Ş. bugün; Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede  pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de beyaz eşya, ankastre ve klimada %50’nin üzerinde pazar payı ile sektöründe lider ve TV’de %28’in üzerinde pazar payı ile en fazla büyüyen şirket.

Arçelik online alışveriş sitesini hizmete sokan marka,  müşterilerinin  oturdukları yerden alışveriş yapabilmelerine de olanak tanımaktadır.

Satış sonrası Arçelik Servis imkanını sunan marka, müşterilerine kullanımlarda doğabilecek herhangi bir sorunu ortadan kaldırmak konusunda hizmet vermektedir.


Tiendeo ile Arçelik katalog ve broşür himetinden faydalanabilir, Arçelik kampanya ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hemen üye olun!