şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

Diğer Elektronik ve Beyaz Eşya online mağazaları

şehriniz içinde Arçelik bulun

Arçelik hakkında ilginizi çekebilecekler..

Arçelik

Arçelik, Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından Sütlüce'de kurulmuştur. Kurulduğu zamandan itibaren Türkiye'de sektöründe öncü bir firma olacağının sinyallerini veren marka, 1959'da ilk çamaşır makinesini, 1960 yılında ise ilk buzdolabını üreterek çalışmalara başlamıştır. Arçelik buzdolabı, Arçelik çamaşır makinesi ve Arçelik bulaşık makinesi başta olmak üzere bir çok beyaz eşya üreten firma, Türkiye'de tüketiciler tarafından en çok tercih edilen markadır. Dahası, Arçelik kahve makinesi gibi Arçelik küçük ev aletleri de en çok rağbet gören kategorileri arasında yer almaktadır.

2001 yılının baaşından itibaren Beko markasının da tüm satışlarını yürüten marka, Altus, Bloomberg ve Leisure gibi markalarını da kendi çatısı altında toplayarak, yurtiçi ve yurtdışında üldukça etkin bir pozisyona geçmiştir.  2008 yılında ise Beko markasının ticari ismini Grundig olarak değiştirmiştir. 2001 yılı itibariyle, Türkiye, Romanya, Rusya ve Çin olmak üere toplamda 4 ülkede 11 üretim tesisine sahip olup, kendi çatısı altında topladığı 10 markayla 90'dan fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir.

Tiendeo ile Arçelik katalog ve broşür himetinden faydalanabilir, Arçelik kampanya ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hemen üye olun!

Satış sonrası Arçelik Servis imkanını sunan marka, müşterilerine kullanımlarda doğabilecek herhangi bir sorunu ortadan kaldırmak konusunda hizmet vermektedir.

www.arcelik.com.tr ile Arçelik online alışveriş sitesini hizmete sokan marka,  müşterilerinin  oturdukları yerden alışveriş yapabilmelerine de olanak tanımaktadır.


2004 yılında Avrupa'da enerji verimliliği konulu bir yarışmada büyük ödülü, ürettiği bir buzdolabı ile kazanmıştır.

200'ün üzerinde patent başvurusu yapan ve bu konuda Avrupa'daki 4 büyük şirketten biri olan Arçelik, 1990 yılından beri Türkiye'de yapılan tüm patent başvurularının neredeyse %10'una sahiptir.

şehriniz içindeki diğer Elektronik ve Beyaz Eşya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.