Bunlar da ilginizi çekebilir

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Arçelik fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Privacy Policy

Şehriniz içindeki diğer Teknoloji ve Beyaz Eşya mağazaları

Arçelik hakkında ilginizi çekebilecekler..

Arçelik, çamaşır makinesi ve buzdolabı başta olmak üzere oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan, Türkiye'nin önde gelen beyaz eşya firmasıdır.

Arçelik, 1955 yılında Vehbi Koç veLütfi Doruk tarafından kurulan, dünya çapında hizmet veren Türkiye merkezli bir beyaz eşya ve teknoloji şirketidir.

Arçelik A.Ş. bugün; Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede  pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.

Türkiye’de beyaz eşya, ankastre ve klimada %50’nin üzerinde pazar payı ile sektöründe lider ve TV’de %28’in üzerinde pazar payı ile en fazla büyüyen şirket.

Arçelik online alışveriş sitesini hizmete sokan marka,  müşterilerinin  oturdukları yerden alışveriş yapabilmelerine de olanak tanımaktadır.

Satış sonrası Arçelik Servis imkanını sunan marka, müşterilerine kullanımlarda doğabilecek herhangi bir sorunu ortadan kaldırmak konusunda hizmet vermektedir.


Tiendeo ile Arçelik katalog ve broşür himetinden faydalanabilir, Arçelik kampanya ve fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Hemen üye olun!