şehriniz içinde Kozmetik ve Bakım bulun

Kozmetik ve Bakım için en popüler

Kozmetik ve Bakım

Bu kategoride, kozmetik mağazalarının, kuaför ve güzellik merkezlerinin indirimlerlerini takip edebileceğiniz gibi, kozmetik ve parfüm markalarının katalog ve broşürlerini de oturduğunuz yerden inceleyebileceksiniz.

Bazılarımız yıllarca parfümümüzü, kuaförümüzü ve gittiğimiz güzellik merkezini değiştirmeyiz. Bulunduğunuz yerden kullandığımız parfümün hangi mağazada ne kadar indirime girdiğinizi öğrenmek harika olmaz mıydı? Güzellik merkezindeki bu haftaya özel manikür ve pedikür kampanyasından ilk siz haberdar olsaydınız peki? Ne büyük mutluluk değil mi?

Bu bölümde Avon, Watsons, Tekin Acar ve YKM gibi büyük markaların kozmetik ve güzellik kataloglarını bulabilecek, Armani, Bvlgari, Gucci, Yves Saint Laurent gibi markaların parfüm ve makyaj ürünlerini inceleyebileceksiniz.

 

En son trendleri en iyi fiyatlarla alın

Kahvenizi yudumlarken alışveriş listenizi hazırlayabilecek, istediğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla alma fırsatına sahip olabileceksiniz. Tiendeo’ya üye olarak düzenli olarak güncellenen katalog ve broşürlerimizden haberdar olabilir, mağaza adres ve çalışma saatlerini öğrenebilir ve markaların güncel ve sezon indirimlerini yakalayabilirsiniz.

Kozmetik

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.