şehriniz içinde Gratis bulun

Gratis hakkında ilginizi çekebilecekler..

Gratis

Sedes Holding tarafından kurulan Gratis, kısa zaman içerisinde oldukça büyük bir gelişme göstererek sektördeki en çok ilgi gören firmalardan biri haline gelmiştir. Gratis Kozmetik, Türkiye'nin bir çok ilinde mağazaya sahip olmakla beraber, Gratis mağazaları en çok İstanbul'da bulunmaktadır.

Gratis ürünleri çok çeşitli olmakla beraber, en çok cilt ve yüz bakımı için ürüne sahiptir. Duş için ürünlerden saç bakım ürünlerine kadar bir çok ürün mağazalarda mevcuttur. Çeşitli markalarla beraber kendi markasının ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Tiendeo ile Gratis katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Gratis indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.gratis.com.tr ile Gratis online sitesini açmış, müşterilerine ürünlerini inceleme fırsatı sunmuştur.

Gratis, Gratis Kart hizmeti ile alışverişlerde indirim ayrıcalığı sunmakta, dahası, başka markalarda kullanılabilecek özel indirimler sağlamaktadır.

Gratis, Sabancı Holding'e bağlı şirketlerden birisidir.

Gratis, çocuklar için her yıl ödüllü resim yarışmaları düzenlemektedir.

şehriniz içindeki diğer Kozmetik mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.