Oriflame - Şehrinizdeki Katalog indirim ve kuponları

Şehrinizdeki ve çevresindeki Oriflame ve diğer Kozmetik fırsatları

  • Fırsatlar
Favorilenize Gratis ekleyin
Ankara broşürdeki Gratisdan fırsatlar
FIRSAT
Favorilenize Gratis ekleyin
Ankara broşürdeki Gratisdan fırsatlar
FIRSAT

Daha fazla fırsat göster

(7)

Oriflame hakkında ilginizi çekebilecekler..

Oriflame

1967 yılında İsveç'te kurulan Oriflame, zaman içinde kendini geliştirerek kozmetik alanında en çok rağbet gören firmalardan biri olmuştur. Bütün dünyada 3 milyondan fazla bağımsız çalışana sahip olup, cilt bakım ve kozmetik ürünlerinin satışını başarıyla yürütmektedir. Oriflame parfüm gibi bir çok ürünü dünya genelinde kadınların birinci tercihlerindendir.

Oriflame ürünleri, Türkiye'de satılmaya başladığı zamandan beri büyük bir yükseliş göstermiştir. Türkiye'nin bir çok ilinde mağazaya sahip olan marka, hızlı bir gelişme göstermiştir. Kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Tiendeo ile Oriflame Şubat Kataloğu 2015, Oriflame Mart Kataloğu 2015 ve Oriflame Nisan Kataloğu 2015 gibi Oriflame katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Oriflame indirim ve fırsatlarından herkesten önce siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Firma, www.oriflame.com sitesi ile hem ürünlerinin tanıtımını yapmakta, hem de müşterilerine Oriflame üyelik ile online alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. Siteye üye olarak Oriflame sipariş verme ve Oriflame kargo takip hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Oriflame, Facebook ve Instagram gibi sosyal platformlarda da yetkinliğini kanıtlayarak, daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflediğini göstermiştir.

Oriflame, hayvanlar üzerinde test yapmamaktadır.

Oriflame, sosyal sorumluluk adına Oriflame Vakfı'nı kurmuştur.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

şehriniz içindeki en yeni
Oriflame katalogları e-postanıza gönderilsin.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy