Tiendeo official website

Teklifler Oriflame

Uzun geçerlilik

  Oriflame fırsatları

  En iyi Oriflame tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük Oriflame indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Oriflame tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Kozmetik ve Bakım kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 Oriflame katalog var. En son Oriflame kataloğuna göz atın "Teklifler Oriflame" Geçerli tarihler: 12/10 ile - 12/10 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Kozmetik ve Bakım katalogları

  • Logo Gratis
  • Logo Watsons
  • Logo Rossmann
  • Logo Kağan Parfümeri
  • Logo Flormar
  • Logo Oriflame

  Oriflame hakkında ilginizi çekebilecekler..

  Oriflame, parfüm ve makyaj ürünleri başta olmak üzere, saç ve vücut bakım ürünleri gibi bir çok ürüne sahip, Dünya'nın en çok tercih edilen kozmetik markalarından birisidir.

  Oriflame Tarihçesi

  Oriflame, insanların hayatlarını değiştirip hayallerini gerçekleştirecek bir iş fırsatı sunmak üzere 1967 yılında 2 kardeş ve arkadaşları tarafından İsveç’te kurulmuştur. Günümüzde; 60’tan fazla ülkede sayıları 3 milyondan fazla olan Marka Ortağı ile geniş ürün portföyünü ve eşsiz iş fırsatını hayallerine kavuşmak isteyen herkese sunar.

  Kimler Oriflame Güzellik Danışmanı Olabilir?

  Herkes. Oriflame güzellik danışmanı olabilmek için herhangi bir eğitim seviyesinde ya da tecrübede olmanıza gerek yoktur. Dileyen herkes Oriflame Güzellik Danışmanı olabilir ve Oriflame'in sınırsız kazançlarından faydalanabilir.

  Oriflame parfüm gibi bir çok ürünü dünya genelinde kadınların birinci tercihlerindendir. Oriflame ürünleri, Türkiye'de satılmaya başladığından beri büyük bir yükseliş göstererek büyümüştür. Türkiye'nin bir çok ilinde mağazaya sahip olan marka, hızlı bir gelişme göstermiştir. Kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Oriflame online sitesi üzerinden hem ürünlerinin tanıtımını yapıyor hem de müşterilerine Oriflame üyelik ile online alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. Siteye üye olarak Oriflame sipariş verme ve Oriflame kargo takip hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Oriflame, Facebook ve Instagram gibi sosyal platformlarda da yetkinliğini kanıtlayarak, daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflediğini göstermiştir.

  Oriflame, hayvanlar üzerinde test yapmamaktadır.

  Oriflame, sosyal sorumluluk adına Oriflame Vakfı'nı kurmuştur.

  Tüm bunların yanında müşteri memnuniyetine önem veren Oriflame Müşteri Hizmet’leriyle müşterilerine iyi imkanları sunar.

  Tiendeo ile Oriflame katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Oriflame indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

  1967 yılında İsveç'te kurulan Oriflame, zaman içinde kendini geliştirerek kozmetik alanında en çok rağbet gören firmalardan biri olmuştur. Bütün dünyada 3 milyondan fazla bağımsız çalışana sahip olup, cilt bakım ve kozmetik ürünlerinin satışını başarıyla yürütmektedir. Oriflame parfüm gibi bir çok ürünü dünya genelinde kadınların birinci tercihlerindendir.

  Oriflame ürünleri, Türkiye'de satılmaya başladığı zamandan beri büyük bir yükseliş göstermiştir. Türkiye'nin bir çok ilinde mağazaya sahip olan marka, hızlı bir gelişme göstermiştir. Kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

  Tiendeo ile Oriflame Şubat Kataloğu 2015, Oriflame Mart Kataloğu 2015 ve Oriflame Nisan Kataloğu 2015 gibi Oriflame katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Oriflame indirim ve fırsatlarından herkesten önce siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

  Firma, www.oriflame.com sitesi ile hem ürünlerinin tanıtımını yapmakta, hem de müşterilerine Oriflame üyelik ile online alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. Siteye üye olarak Oriflame sipariş verme ve Oriflame kargo takip hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  Oriflame, Facebook ve Instagram gibi sosyal platformlarda da yetkinliğini kanıtlayarak, daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflediğini göstermiştir.

  Oriflame, hayvanlar üzerinde test yapmamaktadır.

  Oriflame, sosyal sorumluluk adına Oriflame Vakfı'nı kurmuştur.