Avon Mayis Kataloğu

4 gün kaldı
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel AVON fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Kozmetik ve Bakım kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Diğer Kozmetik ve Bakım online mağazaları

AVON hakkında ilginizi çekebilecekler..

AVON

‘Kadınların kadınlar için çalıştığı şirket’ mottosuyla 125 yılı aşkın süreden beri yoluna devam eden kozmetik şirketi Avon, dünyada saniye başına 4 ruj satışı gerçekleştiren tek şirkettir. Kadınların ihtiyaçlarını detaylı olarak araştırarak, ürünlerine bu bağlamda yön veren, onları çalışmaya destekleyen ve hem çevre koruma bilinciyle hem de meme kanseri gibi önemli bir hastalığı yenmede destekleyici rol oynayan marka, kısa sürede büyüyerek hizmet ağını dünyanın dört bir yanına genişletmiştir. 

Avon kataloğu, yıllardan beri kadınların vazgeçilmez kozmetik rehberi olmuştur. Yakın kuaförünüzde, komşunuzun evinde rastladığınız en yeni Avon katalogları artık Tiendeo’da! Sizin için sunulan bu hizmet ile artık evinizde yerinizden kıpırdamadan, istediğiniz kadar bakabilecek ve ihtiyaçlarınızı kolayca belirleyebileceksiniz. 

Avon, rujmaskara gibi makyaj ürünlerinin yanı sıra, Avon erkek parfümleri gibi erkekler için bakım ürünlerini de  geniş ürün çeşitliliği ve en uygun fiyatlarla tüketicilere sunmaktadır.

Sayfamızda düzenli olarak güncellenen Avon kataloglarını, Avon fırsat, indirim ve kampanyalarını takip etmek ve bu avantajlardan yaralanmak için Tiendeo’ya hemen şimdi ücretsiz üye olun!

Avon markasının doğuşu bir adamın kapı kapı kitap satarken yanında parfüm hediye etmesiyle başlamıştır. Zamanla, kadınların kitaplardan çok parfüme daha çok rağbet ettiğini farkedince parfüm satmaya karar verir. Böylece marka doğar.

Avon firmasında şu anda 300'den fazla bilim insanı çalışmaktadır.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı