Rossmann Mayis Kataloğu

Yarın son gün
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Rossmann fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Kozmetik ve Bakım kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Kozmetik ve Bakım mağazaları

Rossmann hakkında ilginizi çekebilecekler..

Kişisel bakım ürünleri, kişisel temizlik ürünleri, ev temizliği ürünleri gibi kategorilerde farklı bir çok marka ve ürün seçenekleri sunan market zinciridir.

Şirket 1972’de, Almanya’yı sağlık ve kişisel bakım ürünlerini bir arada sunan bir perakendecilik anlayışıyla tanıştıran Dirk Rossmann tarafından kurulmuştur ve Avrupa’daki perakendecilik alanında bilinen kalıpları yıkarak kısa sürede dünya devi haline gelmiştir. 2009 Türkiye’de sektörün en büyük markalarından biri konumuna geldi.

Özgün Drogeriemarkt (Kişisel Bakım, Kozmetik ve Sağlık Marketi) konseptine sahip mağazalarımızda cilt ve vücut bakımı, ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, ev temizliği, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya kategorilerinden ürünler bulunuyor.

Global ve yerel markaların ürünlerini müşterilerimize “uygun fiyatlarla” sunmak en temel ilkelerinden biridir . Rossmann Kalite Markaları, üstün kalitelerinin yanı sıra çok uygun fiyatlarıyla da tüketicilerin dikkatini çekiyor.

Rossmann , hayvanlar üzerinde yapılan deneylere kesinlikle karşı ve hayvanlara zarar veren her türlü davranışı doğru bulmuyor. Ürünleri sadece gönüllü kişiler üzerinde dermatolojik testlerden geçiriyor; hayvan testlerinden kaçınmak için daima kanıtlanmış ve onaylanmış içerikler tercih ediyor.

Markaların ekolojik sürdürülebilirlik konusundaki çalışmalarını değerlendiren uluslararası değerlendirme ve ödüllendirme kuruluşu “Green Brands”, Rossmann Kalite Markalarından Enerbio ve Alterra’yıGreen Brands Germany 2017-18” ödülüne layık görmüştür.

Tiendeo sayfamızda düzenli olarak güncellenen Rossmann katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Rossmann indirimlerinden haberdar olabilirsiniz. Tüm bu avantajlardan yerinizden kalmadan yararlanmak isterseniz, Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

  

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı