şehriniz içinde Watsons bulun

Watsons hakkında ilginizi çekebilecekler..

Watsons

1828 yılında Watson Group tarafından faaliyete geçirilen Watsons, günümüzde 12 ülkede 4500'ün üzerinde mağazasıyla hizmet vermektedir. Türkiye’de ilk mağazasını 2005 yılında açan marka, zamanla Watsons İstanbul, Watsons Ankara ve Watson İzmir gibi 50'den fazla ilde mağazalar açmış, geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerin gönlünde taht kurmuştur.

Watsons mağazaları, makyaj ürünleri ve gereçlerinden, yüz bakımı ürünleri, şampuan ve saç boyasına, ağız bakımından kişisel temizlik ve bebek ürünlerine kadar bir çok kategoride sağladığı yüzlerce kaliteli ve hesaplı ürün ile müşteriye güzellik ve kişisel bakım konusunda farklı bir deneyim sunmaktadır. Watsons ürünleri ile kendi markası adı altında da üretim yapan firma, müşterileri tarafından da oldukça beğenilmektedir.

Tiendeo ile Watsons katalog ve broşürlerini inceleyebilir, markaya özel Watsons indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olarak bu ayrıcalığın tadını çıkartabilirsiniz. Hemen üye olun!

Marka, Watsons card uygulamasını başlatarak, müşterilerinin belli ürünlerdeki indirimlerden yararlanabilmesini sağlamaktadır. Dahası, bu kart ile her alışverişte para biriktirebilir, puanlarınızı gelecek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 

www.watsons.com.tr sitesine sahip olan marka, henüz Watsons online alışveriş sitesini açmamış olsa da, site üzerinden ürünlerinin incelenmesine olanak tanımaktadır.

Watsons, dünya genelinde 4.500'den fazla mağazaya sahiptir.

Türkiye'de, 1700'ün üzerinde çalışanı vardır.

şehriniz içindeki diğer Kozmetik mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.