şehriniz içinde Oyuncak ve Bebek bulun

Oyuncak ve Bebek

Tüm oyuncak kataloglarını Tiendeo’da keşfedin

Bu bölümde çok sevdiğiniz bebek ve oyuncak markalarına ait katalogları fırsat ve indirimleriyle bulabilir, bebek alışverişinizi bütçenize uygun şekilde yapabilirsiniz. Broşürler sayesinde aradığınız oyuncak ayı, uzaktan kumandalı araba veya barbie gibi ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Tiendeo’da katalog ve broşürlerin düzenli olarak güncellenmesinin yanı sıra, yeni fırsat ve indirimler de, siz bildirim oluşturdukça sizi haberdar etmek üzere eklenir. Bu kategoride Joker, Armağan Oyuncak, Civil Bebe, Aziz Bebe gibi yerel markaların ürünlerini görebileceğiniz gibi, Chicco, Kraft, Fisher Price gibi dünyaca ünlü bebek ürünleri üreten markaları da bulabilirsiniz.

Oyuncak kategorisi küçük çocuklara ve bebeklere adanmıştır ve onların ilgisini çekecek şekilde en renkli haliyle düzenlenmiştir. Burada, bebek beşikleri, bebek arabası, akülü araba, salıncak, ahşap oyuncak gibi aradığınız bir çok ürünü bulabileceğiniz gibi bebek gelişimi ve çocuk gelişimine yardımcı ürünleri de en iyi fırsatlarla yakalayabilirsiniz.

Katalogların bir çoğu haftalık ya da aylık olarak yayınlanmaktadır. Markalar genellikle karne hediyesi, yılbaşı hediyesi, doğum günü gibi kutlama günlerine özel broşür ya da kataloglar yayınlamaktadırlar. Tüm bu yayınları, indirim ve fırsatlarıyla bulabilir, bebeğinize ya da çocuğunuza en güzel hediyeyi siz alabilirsiniz.

Çocuk

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.