Indirim Joker

Dün yayınlandı
Kataloğu aç

Joker fırsatları

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Joker fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Oyuncak ve Bebek kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Oyuncak ve Bebek mağazaları

Joker hakkında ilginizi çekebilecekler..

Joker, başta bebek olmak üzere, anne ve çocuk için giyim, aksesuar ve oyuncak gibi ürünler satan bir şirket olup, Joker bebek giyim son yıllarda en çok tercih edilen kategorilerinden birisidir.

Joker, ATM Dış Ticaret Pazarlama A.Ş. olarak 1990 yılında kuruldu. İlk olarak faaliyetlerine toptan satış kanalları üzerinden başlayan Joker Markası kısa zaman içerisinde mağazalar açmaya başlayarak Perakende alanında büyümeyi hedefledi. Joker için annelerin gözünden dünyaya bakarak, onları dinleyerek gerçekten anneler için önemli olanı anlamak ve onlara keyifli bir alışveriş ortamı sağlamak en önemli konfor düşüncesidir.

Kaliteden ödün vermeyen joker mağazaları, satış hizmetini mağazalar ve e-ticaret sitesi ile sürdürür. Kalite ile bütçeleri de en hesaplı alışverişe uyarlayan Joker Mağazaları, en hesaplı alışveriş adreslerinden biri haline gelir. Talep edilen ürünün en cazip fiyatlarla satın alınması konusunda Joker Mağazaları oldukça yardımcı olur. Broşürleri sürekli olarak güncellenir. Böylece kullanıcı yeni özellikler de bulunan ve son olarak eklenen ürünlere kolaylıkla ulaşabilir. Joker Market broşür bu hafta uygulaması ile ürünlerin haftalık olarak güncellenen versiyonları kolaylıkla takip edilebilir. Yine aynı şekilde Joker Aktüel ürünler bu hafta uygulaması ile en güncel ürünlere konforlu biçimde ulaşılabilir. Joker Market broşür çeşitleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı özel günlerde uygulanan kampanyalar, indirimler, hafta içinde ve hafta sonunda uygulanan farklı fırsatlar broşürler aracılığı ile duyurulur. Joker broşürleri, ürünlerin fiyat bilgileri ve indirimler, kampanyalar hakkında bilgiler verir. Kullanıcıya sağlamış olduğu bu kolaylık ile ürünlerin fiyat karşılaştırması kolaylıkla gerçekleştirilir.Joker indirimli ürünler açıklanır. Joker indirim aktüel broşürleri ile bu ürünler kolaylıkla tespit edilir. Binlerce markadan oluşan ürünü bir arada buluşturan Joker Mağazaları bebek ürünlerinin kaliteden ödün vermeden hesaplı fiyatlar dahilinde kullanıcılara ulaşmasına yardımcı olur. Joker hafta sonu aktüel ürünler broşürü ile kullanıcılara farklı imkanlar sunulur. Kalite, uygun fiyat, şıklık, ihtiyaca hitap etmesi bir üründe aranan temel kriterlerdir. Joker Mağazaları ürünlerinde bu kriterleri ön planda tutarak kullanıcının hizmetine ulaştırır. Giyimden ayakkabıya, günlük ihtiyaçlardan farklı araç gereçlere kadar bebek ve çocukların ihtiyaç duyduğu tüm ürünler farklı avantajlar ile kullanıcılara sunulur. Joker Mağazaları kartlara uyguladığı farklı taksit imkanları ile kullanıcıların ödeme kolaylığına destek olur. 

Tiendeo ile Joker katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Joker kampanya ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

  

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı