• Logo Joker

şehriniz içinde Joker bulun

Joker hakkında ilginizi çekebilecekler..

Joker

Son yılların özellikle anneler tarafından en çok tercih edilen markası olan Joker, anne ve bebek ihtiyacına yönelik bir çok kategoride yüzlerce ürünüyle sevenlerine hizmet vermektedir.  Mağazalarında Joker bebek, Joker anne ve Joker çocuk gibi kategorilere sahip olan marka, Joker oyuncak ve Joker bebek arabası ile sevenleri tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Joker Ankara ve Joker İzmir gibi Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet veren Joker mağazaları, anne adayları ve annelerin en uğrak yeridir. Bebeğinizi sizden bile daha çok düşünen firma, sizin ve bebeğinizin her türlü gereksinimi için uzun yıllardır çalışmalara devam etmektedir.

www.joker.com.tr sitesi ile firma, Joker online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir.

Tiendeo ile Joker katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Joker kampanya ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Joker, online alışveriş sitesi ile 365 gün ücretsiz iade hizmeti sunmaktadır.

Joker müşteri hizmetleri ile firma, müşterilerinden gelen her türlü öneri ve şikayeti dinlemektedir.

şehriniz içindeki diğer Oyuncak ve Bebek mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.