Ankastre Katalog

5 gün kaldı
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Vestel fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Teknoloji ve Beyaz Eşya kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Teknoloji ve Beyaz Eşya mağazaları

Vestel hakkında ilginizi çekebilecekler..

Vestel

1894 yılında kurulan Vestel, 1994 yılında Zorlu Holding'e geçerek zaman içerisinde Türkiye'deki en büyük beyaz eşya ve elektronik firması olmuştur. En çok tercih edilen Vestel buzdolabı, Vestel çamaşır makinesi ve Vestel bulaşık makinesi gibi ürünlerini Vestel beyaz eşya kategorisinde birleştiren firma, Vestel televizyon ve Vestel ankastre ürünleriyle de tüketiciler için oldukça önemli bir yere sahiptir. 

Yaklaşık 16.000 çalışana, 1.000'den fazla satış noktasına sahip olan marka, Manisa'da 1.000.000 m2'lik alanıyla, Avrupa'daki en büyük fabrikaya sahiptir. Fabrikada günde 76.000 ürün üretilebilmektedir. Dahası, cep telefonu piyasasına Vestel Venüs marka cep telefonu ile giren firma, bu alandaki yetkinliğini de kısa sürede kanıtlamıştır.

Tiendeo ile Vestel katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Vestel kampanya ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.vestel.com.tr ile online alışveriş sitesini açan marka, müşterilerine ürünlerini inceleme ve oturdukları yerden satın alma ayrıcalığı sunmaktadır.

Vestel Servis hizmeti ile müşteriler hem öneri ve şikayetlerde bulunabilmekte, hem de satış sonrası destek hizmetinden faydalanabilmektedirler.

Vestel fabrikası, National Geographic'te yayınlanan Mega Fabrikalar belgesel serisine girmiştir.

Vestel, 150 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı