Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Mango fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Mango hakkında ilginizi çekebilecekler..

Mango

1984 yılında Barcelona'da ilk mağazasını açan Mango, zamanla Dünya'nın bir çok yerine yayılarak kendi sektöründe en ön sıralara yerleşmiştir. Mango kadın, Mango erkek ve Mango çocuk gibi kategorilere sahip olan markanın Dünya'da 100'den fazla ülkede 2000'den fazla mağazası bulunmaktadır. Mango giyim kategorisi içinde Mango elbise ve Mango mont ürünleri markanın kadınlar tarafından en çok tercih edlien ürünleridir.

Mango ürünlerini sadece giyimle sınırla tutmamış, Mango ayakkabı ve Mango çanta gibi aksesuar ürünleri de üretmiştir. Özellikle kadınlar tarafından oldukça rağbet gören firma, son yıllarda üretmeye başladığı erkek ürünleriyle de büyük başarıya imza atmıştır.

Tiendeo ile Mango katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Mango indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

www.mango.com sitesi ile firma, Mango online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Mango Türkiye sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Mango Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Mango kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

Mango, iki kardeş olan Isak Andic ve Nahman Andic tarafından kurulmuştur.

1984 yılında kurulan Mango, aynı sene içerisinde 5 mağaza daha açmıştır.

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatları

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı