Tiendeo official website

Teklifler Mango

Uzun geçerlilik

  Mango fırsatları

  En iyi Mango tekliflerini mi arıyorsunuz?

  En büyük Mango indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Mango tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 1 Mango katalog var. En son Mango kataloğuna göz atın "Teklifler Mango" Geçerli tarihler: 12/10 ile - 12/10 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

  Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo ZARA
  • Logo H&M
  • Logo FLO
  • Logo Skechers
  • Logo Oysho
  • Logo Boyner

  Mango hakkında ilginizi çekebilecekler..

  Mango

  1984 yılında Barcelona'da ilk mağazasını açan Mango, zamanla Dünya'nın bir çok yerine yayılarak kendi sektöründe en ön sıralara yerleşmiştir. Mango kadın, Mango erkek ve Mango çocuk gibi kategorilere sahip olan markanın Dünya'da 100'den fazla ülkede 2000'den fazla mağazası bulunmaktadır. Mango giyim kategorisi içinde Mango elbise ve Mango mont ürünleri markanın kadınlar tarafından en çok tercih edlien ürünleridir.

  Mango ürünlerini sadece giyimle sınırla tutmamış, Mango ayakkabı ve Mango çanta gibi aksesuar ürünleri de üretmiştir. Özellikle kadınlar tarafından oldukça rağbet gören firma, son yıllarda üretmeye başladığı erkek ürünleriyle de büyük başarıya imza atmıştır.

  Tiendeo ile Mango katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, Mango indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

  www.mango.com sitesi ile firma, Mango online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Mango Türkiye sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

  Mango Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Mango kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

  Mango, iki kardeş olan Isak Andic ve Nahman Andic tarafından kurulmuştur.

  1984 yılında kurulan Mango, aynı sene içerisinde 5 mağaza daha açmıştır.