Tiendeo official website

ELBISE & ETEK

17 gün kaldı

DeFacto fırsatları

En iyi DeFacto tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük DeFacto indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da DeFacto tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 2 DeFacto kataloğu var. En son DeFacto kataloğuna göz atın "ELBISE & ETEK" Geçerli tarihler: 7/4 ile - 30/4 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo FLO
  • Logo Boyner
  • Logo LC Waikiki
  • Logo DeFacto
  • Logo ZARA
  • Logo Koton

DeFacto hakkında ilginizi çekebilecekler..

Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini alan DeFacto ile modayı Tiendeo ile takip edin!

Kurucusu Zeki Cemal Özen, zamanla birikimlerini yatırıma dönüştürmüş ve öncelikle Ozon Tekstili kurmuştur. Daha sonrasında giyim koleksiyonuna merak salan Özen, hayatındaki en önemli kararlardan birini vererek Defacto markasını oluşturmayı başarmıştır.

Tecrübeli tasarım ekibi ve iş birliktelikleri ile, birlikte uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere, dünya trendlerine uyum sağlayan tasarımları da ekliyor. Yaratıcı pazarlama stratejileri ve yenilikçi bakış açısı anlamında ciddi katma değerler sağlayan tasarım ofisleriyle giriş yaptığı ülkelere uygun tasarımlar hazırlıyor. Dünyaca ünlü giyim markası DEFACTO Demirci ilçesinde kadınlar tarafından üretiyor. 

Müşterilerine DeFacto online alışveriş sitesi ile mağazaya gelmeden rahat bir şekilde alışveriş edebilme imkanı sunmaktadır. Dahası, Defacto Outlet mağaza hizmetiyle müşterilerinin DeFacto kalitesine daha uygun fiyatlara sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Firma, sadece giyim alanında değil, DeFacto saat ve DeFacto çanta gibi aksesuar alanında da oldukça tercih edilen bir markadır.

Tiendeo ile DeFacto katalog hizmetinden yararlanabilir, markanın modellerini dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Türkiye genelinde açtığı mağazalarıyla kolay ulaılabilir olmayı hedefleyen marka, uygun fiyata kaliteli hizmet politikasından da asla vazgeçmemektedir.