DeFacto
DeFacto

DeFacto - Kupon, indirim, kampanya ve katalog

şehriniz içinde DeFacto bulun

Moda için en popüler

DeFacto hakkında ilginizi çekebilecekler..

DeFacto

Ozon Tekstil tarafından 2003 yılında kurulan DeFacto, çok kısa bir süre içerisinde sektörünün 2. sırasına yerleşmiştir. DeFacto erkek, DeFacto bayan, DeFacto çocuk gibi kategorilere sahip olan marka, Türkiye'de 200'ün üzerinde, yurtdışında ise 20'nin üzerinde mağazaya sahiptir.

DeFacto, mağazalarında görevli 4.000'den fazla çalışanıyla hizmet verirken, müşterilerine DeFacto online alışveriş sitesi ile mağazaya gelmeden rahat bir şekilde alışveriş edebilme imkanı sunmaktadır. Dahası, Defacto Outlet mağaza hizmetiyle müşterilerinin DeFacto kalitesine daha uygun fiyatlara sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Firma, sadece giyim alanında değil, DeFacto saat ve DeFacto çanta gibi aksesuar alanında da oldukça tercih edilen bir markadır.

Tiendeo ile DeFacto katalog hizmetinden yararlanabilir, markanın modellerini dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

DeFacto, Kazakistan, Mısır, Irak ve İran'da toplamda 10 mağazaya sahiptir.

Türkiye genelinde açtığı mağazalarıyla kolay ulaşılabilir olmayı hedefleyen marka, uygun fiyata kaliteli hizmet politikasından da asla vazgeçmemektedir.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

Tiendeo uygulamasını indir

Tiendeo'yu takip et

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster