şehriniz içinde DeFacto bulun

DeFacto hakkında ilginizi çekebilecekler..

DeFacto

Ozon Tekstil tarafından 2003 yılında kurulan DeFacto, çok kısa bir süre içerisinde sektörünün 2. sırasına yerleşmiştir. DeFacto erkek, DeFacto bayan, DeFacto çocuk gibi kategorilere sahip olan marka, Türkiye'de 200'ün üzerinde, yurtdışında ise 20'nin üzerinde mağazaya sahiptir.

DeFacto, mağazalarında görevli 4.000'den fazla çalışanıyla hizmet verirken, müşterilerine DeFacto online alışveriş sitesi ile mağazaya gelmeden rahat bir şekilde alışveriş edebilme imkanı sunmaktadır. Dahası, Defacto Outlet mağaza hizmetiyle müşterilerinin DeFacto kalitesine daha uygun fiyatlara sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Firma, sadece giyim alanında değil, DeFacto saat ve DeFacto çanta gibi aksesuar alanında da oldukça tercih edilen bir markadır.

Tiendeo ile DeFacto katalog hizmetinden yararlanabilir, markanın modellerini dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

DeFacto, Kazakistan, Mısır, Irak ve İran'da toplamda 10 mağazaya sahiptir.

Türkiye genelinde açtığı mağazalarıyla kolay ulaşılabilir olmayı hedefleyen marka, uygun fiyata kaliteli hizmet politikasından da asla vazgeçmemektedir.

şehriniz içindeki diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar mağazaları

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar fırsatları

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.