Tiendeo official website

INDIRIMLI T-SHIRT KOLEKSIYONU

6 gün kaldı

FLO fırsatları

En iyi FLO tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük FLO indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da FLO tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 2 FLO kataloğu var. En son FLO kataloğuna göz atın "INDIRIMLI T-SHIRT KOLEKSIYONU" Geçerli tarihler: 9/5 ile - 31/5 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Giyim, Ayakkabı ve Aksesuarlar katalogları

  • Logo Çetinkaya
  • Logo LC Waikiki
  • Logo ZARA
  • Logo FLO
  • Logo Boyner
  • Logo Ayakkabı Dünyası

FLO hakkında ilginizi çekebilecekler..

Flo Türkiye'deki en büyük ayakkabı zincirlerinden biridir. İçerisinde bir çok ürün ve marka seçeneği mevcuttur.

Tarihçesi ve Kuruluşu

1960 yılında Ahmet Ziylan tarafından küçük bir atölyede temelleri atılan FLO Mağazacılık, bugün Türkiye ayakkabı pazarının tartışmasız lideri konumundadır. 1955 yılında Gaziantep´te temelleri atılmıştır. 1985 yılında ZİYLAN ve BÜYÜKEKŞİ aileleri birleşerek ZİYLAN ayakkabıyı kurmuştur İlk markası HALLEY isimli spor ayakkabıdır. Halley markasında çıkış yakalayan ZİYLAN, ikinci atılımı Eskimo tipi çizme üretimi ile gerçekleştirmiş ve ihracatın kapılarını da bu şekilde açmıştır. İlk olarak Yunanistan´a ikinci olarak da Almanya´ya ihracat yapılmıştır.

Flo Mağazacılık Hizmetleri ve Pazarlama A.Ş., Ziylan Grup´a bağlı olarak mağazacılık faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 2001 yılında kurulmuş, şirket ünvanı 2011 yılında Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

Flo, Türkiye genelinde ve Türkiye dışındaki birçok mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Flo koleksiyonları, Ziylan grup bünyesinde üretilen markalar, iç piyasa üreticileri ve ithalat yoluyla oluşturulmaktadır.

Yurtdışı Faaliyetleri

FLO konseptiyle 2015 yılında yurt dışında ilk mağazasını açan FLO Mağazacılık, şu anda Azerbaycan, Arnavutluk, Suudi Arabistan, Kosova, Ürdün, Kazakistan, Irak, Gürcistan, Kenya ve Fas başta olmak üzere yurt dışında 100’ü aşkın mağazası ile hizmet vermektedir. FLO Mağazacılık, mağazalarının dünya genelinde yaygınlaşması için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

FLO Mağazacılık aynı zamanda Pakistan, Makedonya, Oman, Türkmenistan ve Bulgaristan’a bünyesinde bulundurduğu ayakkabı markaları ile ihracat yapmaktadır.

Avrupa pazarında da büyümesini sürdüren FLO Mağazacılık, 2012 yılında bünyesine kattığı İtalyan klasiği Lumberjack markasının dünya pazarındaki satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. 2019 yılında ise ikonik marka, moda dünyasının ayakkabı alanındaki yıldızlarından biri olan, ünlü ayakkabı markası Nine West’in lisans haklarını alarak büyümeye devam etmiştir.  FLO'da, LumberjackPolarisKinetix ve Dockers gibi dünyaca ünlü bir çok marka satılmaktadır. Ayakkabı konusunda oldukça deneyimli olan Ziylan Grup, FLO ile bu alandaki başarısını kanıtlamış, müşterileri tarafından en çok tercih edilen firma olmuştur.

 

Tiendeo ile FLO katalog ve broşür hizmetinden faydalanabilir, FLO indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz.

.