şehriniz içinde FLO bulun

FLO hakkında ilginizi çekebilecekler..

FLO

1960 yılında küçük bir ayakkabı atölyesi ile başlayan Ziylan Grup, en büyük yatırımlarından biri olan FLO mağazasanı kurmuştur. FLO'da, Lumberjack, Polaris, Kinetix ve Dockers gibi dünyaca ünlü bir çok marka satılmaktadır. Ayakkabı konusunda oldukça deneyimli olan Ziylan Grup, FLO ile bu alandaki başarısını kanıtlamış, müşterileri tarafından en çok tercih edilen firma olmuştur.

Türkiye'de 160'dan fazla mağazaya sahip olan firma, toplamda 150.000 m2lik mağaza alanına sahiptir. 2014 yılı itibari ile FLO, mağaza sayısını 190'a çıkarmayı hedeflemektedir. FLO ayakkabı, sadece Türkiye ile sınırlı kalmamış, yurtdışında da mağaza açarak yabancı müşterilerine de hizmet vermeye başlamıştır. Dahası firma, FLO Outlet mağazalarıyla, müşterilerinin beğendikleri modelleri daha uygun fiyatlara almasını sağlamıştır. 

 


Marka, www.flo.com.tr ile FLO online hizmeti vererek, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş yapma imkanı sunmaktadır.

Tiendeo ile FLO katalog ve broşür hizmetinden faydalanabilir, FLO indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

FLO, ilk mağazasını 2001 yılında açmıştır.

FLO, Instagram ve Facebook sayfalarıyla, sosyal medyada da etkin bir konuma gelmiştir.

şehriniz içindeki diğer Moda mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.