Tiendeo official website

Katalog

Bugün yayınlandı

En iyi Hakmar Express tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Hakmar Express indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Hakmar Express tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 10 Hakmar Express kataloğu var. En son Hakmar Express kataloğuna göz atın "Katalog" Geçerli tarihler: 24/5 ile - 8/6 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo Happy Center
  • Logo Migros
  • Logo Çağrı Market
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Namlı Hipermarketleri

Hakmar Express hakkında ilginizi çekebilecekler..

Hakmar mağazalarında, et, süt, meyve ve sebze, içecek gibi gıda ürünlerinin yanı sıra, temizlik maddeleri ve kişisel bakım ürünleri de satılmaktadır.

HAKMAR Mağazacılık, Discount Mağazacılık sektörünü analiz ederek en avantajlı yönlerini benimsemiş, geçmişten gelen deneyimiyle kendine özgü farklılıklar katarak, her biriminde uyumluluk ve güven esaslı bir organizasyonu hayata geçirmiştir. Geçmişten gelen tüccarlık deneyimi ve marka gücüyle HAKMAR, Discount Mağazacılık sektöründe HAKMAR Mağazacılık olarak Pendik Esenyalı’da ilk şubesini 2007 yılında hizmete açmıştır. Güçlü ve güvenli ticari gelişimini kurumsallaşma çerçevesinde HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık yapmış oldukları farklı operasyonlardan dolayı yönetimlerini ayırarak, Pendik Güllübağlar Mahallesi’nde depo ve merkez ofislerini kurmuştur. Kısa sürede birçok alanda üretime geçmesi, kendi kurumsal yapısı ve şirket kültürünü oluşturması, ticari ilişkisi olan firmalarla iş ortaklığında bulunması, faaliyet alanı dışında ticaretten kaçınması, ürün satışlarında hammadde fiyatlarının artışında da azalışında da müşteriye güven aşılamasıyla, yaptıkları işin bilincinde ve sağlam temeller üzerine kurdukları bu organizasyon; kısa sürede istikrarlı bir şekilde sektörde söz sahibi ve sektöre yön veren bölgesel firmalar arasında aranılan marka olmasını sağlamış ve halkımızın güvenini kazanmıştır.

Hakmar Express Broşür

Kuruluş tarihinden itibaren ürün satışlarını geniş bir yelpazede müşteriye ulaştırmayı amaç edinen Hakmar Express uygun fiyat anlayışını korumaya devam eder. Sektörün iyi ve güçlü yönlerini hem çevrimiçi hem de mağazalarında kusursuzca uygulayan bir markadır. Süt ve et ürünlerinden, kişisel temizlik, hijyen ürünlerine kadar farklı tüm ev ve kişisel ihtiyaçları geniş bir kategoride web sayfasında düzenli listeler halinde sergiler. Uygun görseller üzerinden tek bir tuş ile farklı tüm ortamlardan güvenle alışveriş yapılmasına uygun sistemi ile müşterilerin tercih ettiği bir markadır. Kendi resmi sayfasında sunduğu kolay indirilebilir broşürler sayesinde tüm güncel kampanyalardan hızlı bir şekilde haberdar olmasını sağlar. Doğru satış politikaları ile güven anlayışını sağlamlaştıran Hakmar Express ‌‌‌‌e‌ ‌broşür uygulamaları ile güncel indirim ve fayda sunan avantajlarını takip edebilirsiniz.

Hakmar‌ ‌Express‌ ‌Broşür‌ Çeşitleri

Uygun fiyatları ile müşterilerini yüksek kalite ürün seçenekleri ile buluşturan Hakmar Express müşteri memnuniyetine önem verir. Kazanç sunan alışveriş seçenekleri ile temel ihtiyaca ek farklı markaların ürünlerini de ‌Hakmar ‌market‌ ‌broşür‌ ‌bu‌ ‌hafta içerisinde müşterilerinin bilgisine sunar. Güncel tüm bilgi ve indirim oranlarını düzenli olarak yenilediği Hakmar ‌market‌ ‌broşür‌ ‌çeşitleri‌ içerisinde detaylı olarak yayınlar. Özellikle bütçelerine uygun ürünleri almaya dikkat eden müşteriler e-market üzerinde yer alan broşürleri inceleyebilir ve kendi alışveriş listelerini böylece rahatlıkla hazırlamış olur. Bu broşürler ile yayınlanan güncel‌ ‌ürünler listelerine hızlıca ulaşılabilir ve kolaylıkla tüm akıllı cihazlara indirilerek kampanya ve duyuru bilgileri takip edilir. Dikkat çeken marka seçenekleri sunan ürünler için özel günlerde veya hafta sonu gibi tarih aralıklarında yayınlanan ‌aktüel‌ ‌kataloğu ile temel ihtiyaçların dışında özel istekler de alışverişe de dahil edilir. Açık ve akılda kalıcı bilgiler ile haftalık yayınlanan ‌hafta‌ ‌sonu‌ ‌aktüel‌ ‌ürünler broşürlerinde farklı teknolojik ve kişisel ihtiyaç ürünleri de yüksek indirim oranları ile müşterilerin tercihine sunar. Müşterileri üzerinde sağladığı güven ile kaliteli ürünlerini yüksek indirim oranları ile sunan Hakmar express düzenli aralıklar ile broşürlerini yayınlar. Kendi web sitesi üzerinde düzenli kategorileri arasında bulunan  ‌indirimli‌ ‌ürünler başlıklarına ulaşılır. Ayrıca geniş ürün seçeneklerinin yanında yer alan aktüel‌ ‌ürünler müşterileri tarafından oldukça yüksek ilgi görür. Mevcut seçenekleri oldukça fazla olan ve avantaj sunan ürün listelerine ‌indirim‌ ‌aktüel broşürü üzerinden ulaşılabilir ve ihtiyaç listeleri oluşturulur. Kazanç oranı yüksek olan alışveriş deneyimi için e-broşürler istenildiği zaman tüm bilgisayarlara veya akıllı işletim sistemlerine sahip telefonlara kolay bir şekilde indirilir. Alışveriş öncesi ve sırasında indirilen bu broşürler sayesinde eksiksiz bir şekilde istenilen ürünleri müşteriler alır. Özellikle haftalık temel ihtiyaçlarını kısa bir süre içerisinde düzenli bir şekilde hazırlamak isteyenler için Hakmar‌ ‌aktüel‌ ‌ürünler‌ ‌bu‌ ‌hafta kataloglarını telefonlarına indirerek rahatlıkla liste oluşturmadan alışverişlerini en uygun şekilde yapar. Müşterileri tarafından düzenli olarak tercih edilmeyi isteyen Hakmar Express kendi web sitesinde kolay erişim imkanı sunduğu e broşürlerini her hafta başında yüksek indirim oranlarına yer vererek yayınlar.

Hakmar‌ ‌Express‌ ‌Broşürlerinde Neler Var?

Kazançlı alışveriş keyfi sunan indirimli ürünlerin takip edilmesini sağlayan Hakmar Express ‌ ‌e-broşür avantajlı ürün seçenekleri ve kampanya detaylarını müşterileri için hazırlar. İndirimli ürünlerin net görselleri ve mevcut fiyatlarının yanında indirimli fiyatlarının da yer alması ile müşteriler mevcut kazanç oranlarını rahatlıkla hesaplar.  Farklı markaların çeşitli kategorilerdeki ürünlerinin ve temel ihtiyaçların düzenli listeler halinde hazırlandığı broşürler ile alışverişi müşteriler rahatlıkla tamamlar. Haftalık ve özel günler için hazırlanan mevcut indirimlerin yanında farklı kampanyalar ve ürün yanlarında yer alan hediye seçenekleri de mevcuttur. Müşterilerin hem yeni gelen hem de indirimli olacak ürünleri rahat takip edebilmeleri için geçerli olan tarih aralığı broşürlerin en üst bölümünde büyük puntolar halinde yazılır. İncelenen ürün broşürlerindeki detaylı ve doğru bilgilendirmeler ile son güncel indirimleri takip etmek kolaydır. Alışveriş sonrasında kullanılan ödeme seçeneklerinde ise tüm bankaların kredi kartları geçerlidir. Ayrıca ödeme seçeneklerine ek olarak farklı restoranlarda kullanılan kartlarda yine alışveriş için geçirlidir.

Hakmar‌ ‌Express‌ ‌Broşür‌leri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Tüm temel ihtiyaçların yanında farklı obje ve elektronik sistemleri de bir arada sunan ‌aktüel‌ ‌ürünler‌ Hakmar Express sayesinde indirimleri takip etmek kolaydır. Özel günler, hafta sonu ve haftalık yeni ürün ve indirimli ürünler için özel hazırlanan broşürler düzenli aralıklar ile paylaşır. Zaman kaybetmeden web sitesi üzerinden kolay erişim ile mevcut kampanyalara ve indirimlere ulaşılmasını sağlar. Böylece müşteriler hem alışveriş listelerini hızlıca hazırlayabilir hem de alışveriş sırasında e broşürler sayesinde listelerindeki indirim tutarları ile rahat bir şekilde karşılaştırması kolaydır. Düzenli sayfa yapısı ve bilgilendirici anlatımı ile kataloglarını Hakmar Express belirli tarih aralıkları ile hazırlar. Hesaplı bir alışveriş keyfi yanında alışveriş sonrası müşterilerin devamlı olmasını sağlar. Düzenli broşürler üzerinden yeni gelen ürünlerin takip edilmesi ve bütçeye göre indirimli ürünlerin tercih edilmesi ile her alışveriş sonrası kazanç oranı rahatlıkla hesaplanır. Hakmar express broşürleri kişisel ihtiyaçların dışında ev için sunduğu dekorasyon ürünleri ile de dikkatleri çekmeyi başarır.

Sizde Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olarak, tüm Hakmar Express indirim ve kampanyalarından haberdar olabilir, hesaplı bir alışveriş için avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hemen katılın!

.