Tiendeo official website

Özkuruşlar katalog

Bugün yayınlandı

En iyi Özkuruşlar tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Özkuruşlar indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Özkuruşlar tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 2 Özkuruşlar kataloğu var. En son Özkuruşlar kataloğuna göz atın "Özkuruşlar katalog" Geçerli tarihler: 24/5 ile - 8/6 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo Happy Center
  • Logo Migros
  • Logo Çağrı Market
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Namlı Hipermarketleri

Özkuruşlar hakkında ilginizi çekebilecekler..

Özkuruşlar Market meyve ve sebze başta olmak üzere gıda ürünlerinden, temizlik ve kozmetik ürünlerine kadar bir çok kategoride yüzlerce çeşit ürünüyle hizmet veren bir marketler zinciridir.

Özkuruşlar Gıda San. Tic. ve A.Ş. 1990’lı yılların başında İdealtepe/Maltepe’de küçük bir dükkanla sektöre ilk adımını atmıştır.

Bugüne kadar Müşteri memnuniyeti yanında ileri müşteri memnuniyetine de özen gösterilmiş kaliteden ödün vermeden uygun fiyatla müşteriye hizmet edilmiş ve edilmektedir. Bahsedilen niyet ve davranış tarzından dolayı Özkuruşlar Gıda San.Tic. A.Ş.’nin vazgeçilmez ve sağlam bir müşteri portföyü mevcuttur.

Özkuruşlar Market kataloğunda, Aktüel Özkuruşlar Market indirimlerini bulabilirsiniz. Ayrıca Özkuruşlar Market indirimlerini haftalık olarak sizlerle paylaşıyor olacağız. Sizde Tiendeo’ya üye olarak sitete bildirimlerini açarak an be an indirimli ürünlerden haberdar olun!