Tiendeo official website

Çağrı Market katalog

Bugün yayınlandı

Çağrı Market fırsatları

En iyi Çağrı Market tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Çağrı Market indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Çağrı Market tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 13 Çağrı Market kataloğu var. En son Çağrı Market kataloğuna göz atın "Çağrı Market katalog" Geçerli tarihler: 24/5 ile - 8/6 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo Happy Center
  • Logo Migros
  • Logo Çağrı Market
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Namlı Hipermarketleri

Çağrı Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Çağrı market şubeleri , et süt, sebze meyve gibi gıda ürünlerinin yanı sıra, temizlik ürünleri, kişisel bakım malzemeleri ve hatta çocuğunuza oyuncak ve kırtasiye malzemelerini de satışa sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden her zaman hesaplı fiyatlarla alışveriş imkanını tüketicilere sunan market, Çağrı market indirimleri ile sadık müşteriler kazanmıştır.

1980'lerde İstanbul Üsküdar Ünalan Mahallesi'nde 150 metrekarelik mağazasıyla hizmete başlayan Çağrı Gıda; ikinci mağazasını Kadıköy Yenisahra'da, üçüncü mağazasını ise Kadıköy Küçükbakkalköy'de açtı.

İstanbul ve İzmit illeri genelinde sunduğu müşteri odaklı hizmeti ile takdir toplar. Gördüğü rağbet üzerine şube sayısını arttırmaya devam eden Çağrı Market, ciro sıralamasında Türkiye’de ilk 10 şirket arasında yer almasıyla dikkat çeker. Mağazalarında ve kurumsal e-market sitesinde sunduğu kusursuz hizmeti, insana ve çevreye olan duyarlılığı, kalite unsuruna verdiği önem  ve geniz ürün gamı; sadık müşteriler kazanmasını sağlar. Hizmet anlayışı kadar  uygun fiyat politikası ve güncel ürünler üzerinde sıklıkla düzenlediği indirimler de alışverişte favori adresler arasında yer almasında temel nedeni oluşturur. İstanbul ve İzmit’in neresinde olursanız olun kolalıkla ulaşabileceğiniz Çağrı Market şubeleri ve online satış sitesinde gıdadan mobilyaya varıncaya dek pek çok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Dahası cep dostu fiyatlarını çok daha cazip hale getiren indirim aktüel ürün kampanyaları ve promosyon sürprizlerinden haberler veren broşür çeşitlerini takip ederek çok daha fazla kar sağlayabilirsiniz.

Çağrı Broşür Çeşitleri

Kaliteyi uygun fiyata sunmak üzerine kurulu hizmet politikası ile adından sıkça söz ettiren Çağrı Market, bilinçli alışverişin kapılarını aralamak isteyen tüketicilerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Uygun aralıklarda seyreden ürün fiyatlarını destekleyerek karınıza kar katan indirim aktiviteleri ise Çağrı Market’i vazgeçilmez alışveriş rotaları arasına dahil eder. Kazançlı alımlar gerçekleştirebilmek adına kaynak olarak kullandığınız Çağrı Market broşür çeşitleri, klasik yöntemlerle basılan kağıt broşürler ve elektronik ortam için tasarlanan e broşürlerden oluşur. Çağrı Market şubelerinde veya  dağıtım yoluyla ulaşabileceğiniz klasik broşürlere nazaran çok daha avantajlı olan e-broşür görselleri, çoğu tüketicinin öncelikli olarak kullandığı alternatifi oluşturur. Çağrı Market kurumsal web sitesinden veya tüm firmaların indirim broşürlerini bir arada yayınlayan popüler fiyat araştırma sitelerinden erişebileceğiniz e-broşür görselleri iki farklı biçimde tasarlanır. Tek bir ürün veya kategoriye dahil olan ürünlerde uygulanan indirim haberlerini ileten mini broşür yayınlarını takip ederek ihtiyacınız olan ürüne en cazip fiyat avantajı ile erişebilirsiniz. İndirimli aktüel kataloğu biçiminde basılan ve birden fazla kategoride düzenlenen toplu indirimlerden haberler veren Çağrı Market broşür görselleri ise toplu karlar elde edebilmenizi mümkün kılar. Çağrı Market’in 10 günlük veya birkaç günlük süreçleri kapsayan, kısa ve uzun vadeli olarak hazırladığı farklı kampanya broşürlerini takip ederek her gününüzün karlı geçmesini sağlayabilirsiniz. Uyguladığı indirim kampanyalarını en temel ihtiyaçlarınız üzerine şekillendiren Çağrı Market, kampanya broşürlerinde bilinirliği yüksek, kaliteli markalar ile en trend ürünlere yer verir. Müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlanan Çağrı Market broşür bu hafta sepetimi hangi avantajlarla doldurabilirim sorusunun cevabını dolu dolu verebilmenizi sağlar. Bu sayede sizleri her gününde farklı avantajlarla karşılayan Çağrı Market alışveriş deneyimlerinizi en çok rağbet gösterdiğiniz kaliteli ürünlere, en cazip fiyatlarıyla sahip olarak tamamlayabilirsiniz. Bunun için Çağrı Market e broşür görsellerini devamlı olarak takip etmek ve alım kararlarınızı kampanyalar dahilinde vermek yeterli olur. Böylelikle Çağrı Market’te yaşayabileceğiniz ayrıcalıklar arasında yer alan yemek kartı ile alışveriş olanağınızda da geçerli olan indirim kampanyalarının tamamından yararlanabilirsiniz.

Çağrı Broşürlerinde Neler Var?

Çağrı Market’in düzenli periyotlarla, birbirinin ardı sıra ve sıklıkla yayınladığı broşür görselleri; alışveriş deneyimlerinize eşlik edecek tüm güncel gelişmeler ve bilgilerden oluşur. Çağrı Market tarafından düzenlenen indirim, kampanya ve ilginizi çekecek çeşitli promosyon aktivitelerinin yanı sıra farklı kategorilerde satışa sunulan yeni ürünler hakkında bilgiler sunar. Çağrı aktüel ürünler bu hafta hangi sürprizleri sunuyor sorusuna en doğru yanıtı alabilmeniz adına öz ve net bir şekilde hazırlanan broşür görsellerinde yalnızca ihtiyacınız dahilinde olan bilgiler yer alır. Eksiksiz ve abartısız aktarımlardan oluşan Çağrı Market broşürlerinde indirimli ürünler listelerinin yanı sıra alımlarınız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz ilave bilgilere erişebilmeniz mümkün olur. Farklı taksit olanakları ve alışverişlerinizde geçerli olan yemek kartı bilgileri ile Çağrı Market iletişim bilgilerine tüm Çağrı Market aktüel ürünler broşür tasarımlarında erişebilirsiniz. Tüm broşür uygulamalarında yer alan kampanya tarih bilgileri ise Çağrı Market broşür uygulamalarının en önemli ayrıntısını oluşturur. Doğru kaynaktan yararlanabilmeniz adına broşür kapakçıklarının en üst kısmında bildirilen kampanya geçerlilik sürelerine en güncel indirim broşürüne erişebilmek adına göz atabilirsiniz.

Çağrı Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Çağrı Market’in tüm ürün ve kategorilerde dönüşümlü olarak gerçekleştirdiği indirim ve kampanyaları duyurduğu broşür görselleri, en kaliteli ürünlere en cazip fiyatlarla sahip olabilmenizi sağlar. Elektronik ortamda yayınlanan Çağrı Market e broşür görsellerinin ise ekonomik anlamda kar elde etmenin ötesinde faydalar sunduğunu söylemek yerinde olur. Çağrı Market e-broşür uygulamaları, düzenlenen kampanyalardan vakitlice haberdar olabilmenizi olanaklı kılarken öte yandan tüm tüketicilerin aynı anda bilgi sahibi olabilmesini sağlar. İndirim ve kampanya dahilinde olan aktüel ürünler Çağrı Market broşürlerinde hızlıca yerini alır ve adaletli bilgilenme yöntemi olarak görülen internet ortamında eş zamanlı olarak sizlere ulaşır. Böylelikle farklı bütçe gruplarına dahil tüm kullanıcıların düzenlenen kampanyalardan yararlanabilmesi mümkün olur. Fırsatları anında yakalamak ve alırken kazanmak anlamına gelen Çağrı Market e broşür uygulamalarını takip ederek birbirinden cazip fırsatlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bir tıkla erişebileceğiniz hafta içi ve hafta sonu aktüel ürünler kampanyalarına dilediğiniz an ve mekanda göz atabilir, kolaylık ve konforun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Sizde Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olarak, tüm Çağrı market indirim ve kampanyalarından haberdar olabilir, hesaplı bir alışveriş için avantajlardan yararlanabilirsiniz. Hemen katılın!

.