Logo Çağrı Market
Logo Çağrı Market

Çağrı Market - Aktüel, indirim, kampanya ve katalog

şehriniz içinde Çağrı Market bulun

Süpermarket için en popüler

Çağrı Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Çağrı Market

1980'li yıllarda İstanbul’da temelleri atılan Çağrı Hipermarket, an itibariyle Türkiye’deki 41 mağazasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Çağrı market şubeleri , et süt, sebze meyve gibi gıda ürünlerinin yanı sıra, temizlik ürünleri, kişisel bakım malzemeleri ve hatta çocuğunuza oyuncak ve kırtasiye malzemelerini de satışa sunmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden her zaman hesaplı fiyatlarla alışveriş imkanını tüketicilere sunan market, Çağrı market indirimleri ile sadık müşteriler kazanmıştır.

Çağrı Market Katalog

Tiendeo sayfamızda, Çağrı market kataloglarını, Çağrı market çalışma saatlerini bulabileceğiniz gibi, yüklenen her Çağrı market insert ve Çağrı market broşüründen de haberdar olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olmak! Bu şekilde indirimli ürünler ve güncel kampanyalar belirttiğiniz e-posta adresinize bildirilecek ve siz en hesaplı alışverişi garantileyebileceksiniz.

şehriniz içindeki diğer Süpermarket mağazaları

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster