şehriniz içinde Metro bulun

Metro hakkında ilginizi çekebilecekler..

Metro

50 yıl önce Almanya’da açılan ilk mağaza ile faaliyete geçen Metro Market, günümüzde dünyada ve Türkiye’de lider bir toptancı market olmuştur. Müşteri ile üretici arasındaki aracıyı kaldırarak en iyi fiyat ve kalite garantisi sunmayı hedefleyen marka, müşterilerin maliyetlerini azaltıp, zaman kazanmalarını sağlamaktadır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Metro Market'te, sebze ve meyve, et, tavuk ve balık başta olmak üzere gıda malzemelerinden, iş kıyafetleri ve mutfak malzemelerine kadar işletmelerin her türlü ihtiyacını karşılayacak ürün bulunmaktadır. Metro Market katalog hizmetinden faydalanarak işletmeniz için gereklilikleri belirleyebilir, ihtiyaç listenizi bu şekilde kolayca hazırlayabilir ve indirim ve kampanyaları takip ederek hesaplı alışverişi garantileyebilirsiniz.

Tüm dünyada geçerli olan, şirketler ve şahıs firmalarına ücretsiz olarak sunulan Metro Kart ile Metro Market ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Metro Market, alışveriş deneyimini müşterileri için en iyi hale getirebilmek adına, Metro Outletrestoranoto servisi ve sevkiyat gibi bir çok hizmet  sunmaktadır.

Türkiye'deki ilk mağazasını 1990 yılında İstanbul'da hizmete açmıştır. 

Metro Market, tüm Türkiye'de toplamda 29 hipermarkete sahiptir.

şehriniz içindeki diğer Süpermarket mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.