Tiendeo official website
Bültenimize kaydolun
Size sunulan Metro fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

En iyi Metro tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Metro indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Metro tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Metro tarafından sağlanan yeni tekliflerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Kim Market broşürü gibi Süpermarketler kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz "Geniş teklif yelpazesi" Geçerli tarihler: 16/7 ile - 31/8 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer Süpermarketler katalogları

 • Logo BİM
 • Logo Migros
 • Logo Happy Center
 • Logo A101
 • Logo Çağrı Market
 • Logo Şok Market

Metro hakkında ilginizi çekebilecekler..

Uygun fiyatlı, taze ve kaliteli on binlerce ürün, yurt çapında yayılmış olan Metro Toptancı Market mağazalarında!

Metro Market Tarihçesi

Metro Group , ( Metro AG ) Almanya'nın Düsseldorf kentinde 1964 yılında kurulan anonim bir şirket olup, elektronik ağırlıklı olarak Almanya, Avrupa ülkeleri ve birçok şubeleri olan bir kuruluştur. Bir çok gelir aktif olarak elektronik eşya satışı yapmaktadır. O zamanlar o zamanlar büyük bir elektronik yoktu. Bu fikir ilk olarak Düsseldorf'lu  Wilhelm Schmidt-Ruthenbeck  ve  Ernst Schmidt  isimli iki işadamından geldi. O dönemlerde  Karl Schmidt oHG  isminde büyümeye başlamak bir firma yönetiyorlardı ve 500 tane küçük firmaya mal gönderiyorlardı. Tezganda bulunmayan mağaza sistemi Almanya'ya 1950'li yılların başlarında'da geldi.Özellikle RATIO firması ile Münster ve Bochum'da açılan Terfloth & Snoek   firmaları bu tür bir sistem ile tanınıyorlardı. Tezgahtarsız büyük elektronik ilk firmanın gerçekleştirilmesi ve genel müdürlük ilk olarak  Walter Vieth  yaptı. Bu firma başarı getirince, onu diğerleri izledi. 2002 kayıt kadar peşpeşe açılan şirketler Metro Group'u oluşturdu.


Başarımızın Sırrrı

Müşteri ile üretici arasındaki aracıyı kaldırarak  en iyi fiyat  ve  kalite garantisi   sunmayı hedefleyen marka, müşteri maliyetlerini azaltıp, zaman kazanmalarını sağlar.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Metro Market'te,   sebze ve meyve  , et, tavuk ve balık olmak üzere gıda malzemeleri,   iş kıyafetleri ve   mutfak malzemelerine kadar işletmelerin her türlü ihtiyacını karşılayacak ürün bulunmaktadır. Metro Market  hizmetinden faydalanarak   için gereklilikleri belirleyebilir, listeyi kullanarak hazırlayabilir ve indirim ve kampanyaları takip ederek hesaplı alışverişi garantileyebilirsiniz.

Başarımızın sırrını, sunduğumuz kalite-fiyat avantajı, gastronominin gelişimiyle ürettiğimiz yeni çözümler, tedariklerimizin ve teklif bilmemiz olarak tanımlayabiliriz. Dahası da var! Dünyanın en büyük toptancı marketi olarak, dünden bugüne kat ettiğimiz yolun kısa bir özetini paylaşıyoruz.

 

 • Türkiye'de bir çok şehirde hizmet veriyoruz. Sektördeki etki alan dönüştürücü ve dönüştürücü gücümüzün bilinciyle hareket etmek. Bu ülkeden aldığımızı yine bu teslim anlayışıyla değer yaratmaya çalışıyor, gelecek nesillere gelecek bir dünya bırakmak için Metro Türkiye'nin iş birleştirilmesi halinde olarak görüyoruz.
 • 1990 yılından itibaren çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle iş yapıyor, bizi biz yapan yerel bilgi için koruyarak arkamızda izler bırakmak için çabalıyoruz. Müşterilerimizin bir numaralı güvenilir iş ortağı olmanın haricinde Türk Mutfağı ve değerlerine sahip çıkmak, yerel desteklemek insan odaklılık, yardımseverlik, saygı, sorumluluk gibi hiçbir zaman ödün vermiyoruz.
 • Bu kapsamda coğrafi işaretli izleme gerek yurt içinde gerekse yurt dışında satılması ve desteklenmesini, izlenebilirliği, atık ve kayıpların azaltılmasını amaçlayan Metro Gıda Hareketi gibi birçok farklı projeyi aynı anda yürütüyor, toplumumuza ve ekonomimize katkı sağlıyoruz. Sorumlu satın alma, sorumlu işveren, sorumlu kurumsal vatandaşlık ve sorumlu operasyon ana başlıkları içinde içinde insanumuz ekosistemin gelişmesine yardımcı oluyor, tüm paydaşlarımızla işbirliği yapıyoruz.

 

METRO CLUB KART

Özel fırsatlarıyla ayrıcalıklı bir kart: Metro Club Kart!

Metro Club Kart, mağazalarımızda olan olan, size özel ödeme vadeleri sağlayan ticari bir kart. Kartımız, gıda ve gıda dışı tüm alışverişlerinizde “sıfır faizle taksitli alışveriş” imkânı sunuyor. Metro Club Kart ile yıl boyunca hediye ürün kampanyalarını takip edebilir ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Metro Club Kart özel vade seçenekleri

Yapı Kredi Bankası:

 • Alışveriş + 60 gün 
 • Aynı ay içinde yapılan alışverişler için bir sonraki ayın 25'inde ödeme 
 • Toptan tütün ve içki alışverişleri + 30 gün *

* Metro Club kartınızda yapacağınız Tekel ürün alışverişlerinin ödeme vadesi, ödeme seçeneğiniz ne olursa olsun her zaman alışverişten sonraki 30. gündür. Belirlediğimiz ödeme seçeneğiniz ise Metro Toptan Tekel kasası hariç, diğer pazar kasacağınız alışverişler için geçerlidir. Kontör, PM, JTI ve BAT tahliye sadece peşin.

Alışverişlerinizde özel ödeme imkânı

 • Mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerde nakit bulundurma zorunluluğunuz yok!
 • Size özel olarak izleme olan vadede ödeme yapabilirsiniz.
 • Bankalara göre farklı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Unutmayın, Metro Club Kart bir ticari kredidir ve Yapı Kredi ile yürüttüğümüz ortak bir çalışmadır. Metro Club Kart ile tüm mağazalarımızdan alışveriş yapabilirsiniz.