Tiendeo official website

Happy Center katalog

Dün yayınlandı

Happy Center fırsatları

En iyi Happy Center tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Happy Center indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Happy Center tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 12 Happy Center kataloğu var. En son Happy Center kataloğuna göz atın "Happy Center katalog" Geçerli tarihler: 16/6 ile - 1/7 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo Happy Center
  • Logo BİM
  • Logo Migros
  • Logo Çağrı Market
  • Logo A101
  • Logo Şok Market

Happy Center hakkında ilginizi çekebilecekler..

Happy Center konseptimiz süpermarket formatında tüketiciye doyumsuz bir alışveriş yapmak amacıyla tasarım çeşit, kalite dengelemesiyle tüketicilerimizin hizmetindedir.

Perakende sektöründe özgün yaklaşımıyla farklı bir boyut kazandıran Altun Gıda 1969'dan beri gıda sektöründe ve 1996 yılından bu yana perakende sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet veriyor. Altun Gıda yepyeni yüzü Happy Center ile müşterilerine artık daha iyi ve “güler yüzlü” hizmet vermek için çalışıyor. Varolan tüm şubelerini yenileyen, yeni şubeler açan ve açmaya da devam edecek olan Happy’nin sloganı “Alışveriş her yerden, mutlu alışverişler Happy’den yapılır.” Müşterilerinin yaptığı alışverişten memnun ve mutlu ayrılmalarına çok önem veren Happy çalışanları bunu sağlamak için elinden geleni yapıyor.

Yaklaşık 50 yıldır ata-baba mesleği olan gıda işi, 'bize 'happy center kimin?' sorusunun cevabını veriyor; babaları Nadir Altun'un girişimiyle başlayan çok uzun bir serüvendir. Daha sonraları Şefik Altun ve biraderlerinin İstanbul Tahtakale'de distribütörlükleri ve bunun akabinde ailenin bir gurubunun Rami'de yaptığı gıda toptancılığı en nihayetinde perakende sektöründe buluşturmuştur. 1996 yılında sektöre Altun Gıda olarak başlayan şirket Happy Center la birlikte gülümseyen felsefesi ve yepyeni gülen yüzüyle yerini almıştır.

Happy Avantaj konseptimiz ile toplu tüketim yapıp toplu alışveriş yapmak isteyen müşterilerimizi hedefliyor, mağaza formatıyla zengin çeşit sunuluyor. Misyonu olarak süpermarket(perakende) sektöründe en istikrarlı ve en esnek yapıya sahip en başarılı firma olmak , marketlerilerine müşteri için ilk tercihi olmasını çeşit, kalite ,değer üçlüsüyle sağlamak, vizyonu her marketimizin kendi bölgesinde lider olması ve macı her marketimizin kendi bölgesinde müşterilerin ilk ve en çok tercih ettiği market olmasıdır. Aynı zamanda müşterilerine mükemmel servisi(hizmeti) mükemmel personelle mükemmel ürünlerin kaliteli alışveriş ortamıyla sunmaktır.

Happy Center Katalog

Happy Center indirim bültenlerinde günlük, haftalık ve aylık avantajları inceleyebilir, ürün ve marka karşılaştırması yaparak, alışverişinizi uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Tiendeo’ya ücretsiz üye olarak, bulunduğunuz yerden çıkmadan, internetten artık Happy Center kataloglarını ve Happy Center İnsterlerini inceleyebilir, avantaj ve fırsatlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda happy center online ile internet üzerinden market siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz

.