Şok Aktüel Katalog

Yarın son gün
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Şok Market fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Süpermarketler kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Süpermarketler mağazaları

Şok Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Şok Market Gıda, unlu mamüller, temizlik malzemeleri ve elektrikli küçük ev aletleri gibi bir çok alanda en uygun fiyatlı ürün hizmeti sunan süpermarket zinciridir.

Şok veya ŞOK Marketler 1995 yılında Migros Ticaret A.Ş. tarafından kurulan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. faaliyete başladı.Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdı. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilere sunuyor.

Zengin ürün portföyünde özgün markalarımız ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterilere daha çok seçenek sunuyor ve müşterilerin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyor. Müşterilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyor.

Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içerisinde müşterilere en taze biçimde ulaştırıyor.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden biridir. Müşterilere bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.

Farklılaşmış iş modeli, “her gün düşük fiyat” politikası ve farklı formattaki kampanyalarıyla müşterilere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

İşte bu nedenlerle Şok size ‘Yeter de Artar’ diyoruz.

Şok Market’in yayınladığı Şok Aktüel kataloglar ile müşterilerin en iyi fiyatlarla alışveriş yapması hedeflenmiştir. Belirli aralıklarla gerçekleştirilen Şok indirimleri, tüketicinin alıştığı marka ve ürünleri, aynı kalitede ama daha ucuza almalarını sağlamaktadır.

Şok kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak ve güncel katalog ve broşürlerini oturduğunuz yerden incelemek için hemen Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olun, yeniliklerden haberdar olun!

 

Şok Kart | ŞOK MARKETLERİ 25 TL, 50 TL, 100 TL alternatifleri ile Şok Market kasalarından temin edebilirsiniz. Tütün ürünleri ve TL yüklemesi hariç tüm ürünlerin alışverişinde geçerlidir. Kart içindeki bakiyenin kullanım süresi 1 yıldır.

.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı