Tiendeo official website

Şok Market Haftasonu Firsatlari

Bugün yayınlandı

En iyi Şok Market tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Şok Market indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Şok Market tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 2 Şok Market kataloğu var. En son Şok Market kataloğuna göz atın "Şok Market Haftasonu Firsatlari" Geçerli tarihler: 7/12 ile - 12/12 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Şok Market
  • Logo Migros
  • Logo Happy Center
  • Logo Kim Market

Şok Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Şok Market Gıda, unlu mamüller, temizlik malzemeleri ve elektrikli küçük ev aletleri gibi bir çok alanda en uygun fiyatlı ürün hizmeti sunan süpermarket zinciridir.

Şok veya ŞOK Marketler 1995 yılında Migros Ticaret A.Ş. tarafından kurulan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. faaliyete başladı.Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdı. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilere sunuyor.

Zengin ürün portföyünde özgün markalarımız ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterilere daha çok seçenek sunuyor ve müşterilerin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyor. Müşterilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyor.

Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içerisinde müşterilere en taze biçimde ulaştırıyor.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden biridir. Müşterilere bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.

Farklılaşmış iş modeli, “her gün düşük fiyat” politikası ve farklı formattaki kampanyalarıyla müşterilere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

İşte bu nedenlerle Şok size ‘Yeter de Artar’ diyoruz.

Şok Market’in yayınladığı Şok Aktüel kataloglar ile müşterilerin en iyi fiyatlarla alışveriş yapması hedeflenmiştir. Belirli aralıklarla gerçekleştirilen Şok indirimleri, tüketicinin alıştığı marka ve ürünleri, aynı kalitede ama daha ucuza almalarını sağlamaktadır.

Şok kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak ve güncel katalog ve broşürlerini oturduğunuz yerden incelemek için hemen Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olun, yeniliklerden haberdar olun!

 

Şok Kart | ŞOK MARKETLERİ 25 TL, 50 TL, 100 TL alternatifleri ile Şok Market kasalarından temin edebilirsiniz. Tütün ürünleri ve TL yüklemesi hariç tüm ürünlerin alışverişinde geçerlidir. Kart içindeki bakiyenin kullanım süresi 1 yıldır.

.

Tiendeo'yu takip et

facebooktwitter

Tiendeo uygulamasını indir

Tiendeo uygulamasını indirTiendeo uygulamasını indir

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı |
Çerezleri yönet