şehriniz içinde Şok Market bulun

Şok Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Şok Market

1995 yılında kuruluş sonrası Yıldız Holding tarafından satın alınan Şok Marketler, müşterileri için hesaplı alışveriş sunmayı ilke edindi. Neredeyse Türkiye’nin bütün illerinde 1200’den fazla mağazası bulunan Şok, kaliteden ödün vermemesinin yanında hijyen ve müşteri memnuniyeti konusunda da hassas davranan bir markadır.

Şok, mağazalarında, sebze ve meyveden et çeşitlerine, temizlik malzemelerinden elektrik süpürgesi, mikser gibi elektrikli küçük ev aletlerine kadar bir çok kategoride geniş çeşitli ürün yelpazesi sunmaktadır.

Şok Market Kataloğu

Şok Market’in yayınladığı Şok Aktüel ürünler ile müşterilerin en iyi fiyatlarla alışveriş yapması hedeflenmiştir. Belirli aralıklarla gerçekleştirilen Şok Market indirimleri, tüketicinin alıştığı marka ve ürünleri, aynı kalitede ama daha ucuza almalarını sağlamaktadır.

Şok Market kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak ve güncel katalog ve broşürlerini oturduğunuz yerden incelemek için hemen Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olun, yeniliklerden haberdar olun!

şehriniz içindeki diğer Süpermarket mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.