Tiendeo official website
Bültenimize kaydolun
Size sunulan Şok Market fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

En iyi Şok Market tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Şok Market indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Şok Market tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Süpermarketler kategorisindeki diğer mağazalar. Şok Market tarafından sağlanan yeni tekliflerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, Kim Market broşürü gibi Süpermarketler kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz "KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUNI" Geçerli tarihler: 9/6 ile - 30/7 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer Süpermarketler katalogları

  • Logo Happy Center
  • Logo BİM
  • Logo Migros
  • Logo Çağrı Market
  • Logo A101
  • Logo Şok Market

Şok Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Şok Market Gıda, unlu mamüller, temizlik malzemeleri ve elektrikli küçük ev aletleri gibi bir çok alanda en uygun fiyatlı ürün hizmeti sunan süpermarket zinciridir.

Şok veya ŞOK Marketler 1995 yılında Migros Ticaret A.Ş. tarafından kurulan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. faaliyete başladı.Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdı. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilere sunuyor.

Zengin ürün portföyünde özgün markalarımız ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterilere daha çok seçenek sunuyor ve müşterilerin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyor. Müşterilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyor.

Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içerisinde müşterilere en taze biçimde ulaştırıyor.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden biridir. Müşterilere bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.

Farklılaşmış iş modeli, “her gün düşük fiyat” politikası ve farklı formattaki kampanyalarıyla müşterilere en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

İşte bu nedenlerle Şok size ‘Yeter de Artar’ diyoruz.

Şok Market’in yayınladığı Şok Aktüel kataloglar ile müşterilerin en iyi fiyatlarla alışveriş yapması hedeflenmiştir. Belirli aralıklarla gerçekleştirilen Şok indirimleri, tüketicinin alıştığı marka ve ürünleri, aynı kalitede ama daha ucuza almalarını sağlamaktadır.

Şok kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak ve güncel katalog ve broşürlerini oturduğunuz yerden incelemek için hemen Tiendeo’ya ücretsiz olarak üye olun, yeniliklerden haberdar olun!

 

Şok Kart | ŞOK MARKETLERİ 25 TL, 50 TL, 100 TL alternatifleri ile Şok Market kasalarından temin edebilirsiniz. Tütün ürünleri ve TL yüklemesi hariç tüm ürünlerin alışverişinde geçerlidir. Kart içindeki bakiyenin kullanım süresi 1 yıldır.

.