şehriniz içinde Onur Market bulun

Onur Market hakkında ilginizi çekebilecekler..

Onur Market

1979 yılında Özen Grup tarafından İstanbul’da temelleri atılan Onur Market, 75 satış noktası ile büyümeye hızla devam ediyor. En iyi fiyat ve kalite dengesini müşterilerine sağlamayı kendine hedef edinmiş marka, her daim taze ürünler sunmak için çalışmaktadır.

Sebze ve meyve, et, kuruyemiş, unlu mamüller, lokum gibi bir çok gıda ürününün yanında, yumuşatıcı, sabun, şampuan, vileda gibi bir çok temizlik ve kişisel bakım ürününü de müşterilerine temin eden Onur Market, sadece ürün çeşitliliği değil, marka çeşitliliği ile de ön plana çıkmaktadır.

Onur Market Katalog

Onur Market insert ve kataloglarını artık istediğiniz yerden inceleyebilir, hesaplı alışverişi garantileyebilirsiniz. Tiendeo’ya ücretsiz üye olarak, bildirim yaratabilir, bu şekilde istediğiniz marketlerdeki indirim, fırsat ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Çünkü şimdi vakit tasarruf vakti!

şehriniz içindeki diğer Süpermarket mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.