Konya içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Konya içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Konya

konya

Konya

Konya Türkiye 'nin yüz ölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık yedinci şehridir. İpek Yolu üzerinde önemli bir konaklama ve ticaret merkezi olan Konya, aynı zamanda İslâm Medeniyeti'ne dair yüzlerce eserin yer aldığı, birçok İslâm ilim adamının ve mutasavvıfın yetiştiği ve yerleştiği önemli bir merkezdir. Hz. Mevlâna fikir ve felsefesi ile insanlığı aydınlatmış, Mesnevî ve Dîvân-ı Kebîr gibi eserler bırakmıştır. Nasreddin Hoca ise güldüren ve düşündüren fıkraları ile Konya'nın kültür ve sosyal hayatının gelişmesinde önemli bir rol oynamıştır. Konya ilinde en fazla alana sahip yeryüzü şekli ova ve platolardır. Ayrıca pek çok tabii göl ve bataklık bulunmaktadır. Bunların kimilerinin suları acı ve tuzlu, bazılarının da suları tatlıdır.  Göllerden bazıları; Tuz Gölü, Beyşehir Gölü, Akşehir Gölü, Suğla Gölü, Ilgın (Çavuşçu) Gölü, Ereğli Akgöl, Yunak Akgöl.

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Kulesite AVM Konya, M1 Konya Alışveriş Merkezi, Novaland Outlet Alışveriş Merkezi, Alışveriş Merkezi, Konya Forum Avm, Konya Park Avm, KONYA AVM, Bey Plaza, Beste Avm, Uygun Avm Konya, Kent Plaza Teras, Bozkırlılar Mismar AVM, Akkonak Avm Mengene Şubesi, PARK A.V.M., Kamiloğullari Avm, SAYLIK AVM, Asfora AVM, Hamaratlar AVM, Adese AVM

Alaaddin tepesi , Zafer meydanı ve Mevlana müzesi görülmesi gereken yerlerden olup meydanda bulunan yöresel resturantlarda etli ekmek ve tandır kebabı gibi meşhur yemeklerini tatmanın yanı sıra sokaklarda bulunan mağazalarda alışveriş yapma şansını kaçırmayın.

Gezerken herkesin isteklerini birarada bulabileceğiniz Avm’lerden Kent Plaza Avm, Real ve Kulesite Avm şehrin en çok tercih edilen alışveriş merkezleri olup,Mudo, Twist, Lacoste, Adidas, İpekyol, H&M, Mango, Zara, Mavi gibi yerli yabancı bir çok mağazayı gezme imkanı sunmanın yanı sıra yöresel yemekleri de bulabileceğiniz yemek katında yemek yiyebilir ya da sinemaya geçip iyi vakit geçirebilirsiniz. 

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.