En popüler Bursa fırsatları

Size özel

Top mağazalar

Bursa içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Bursa

bursa


Türkiye'nin 4. büyük şehri olan Bursa, tekstil sektörüyle ülkenin en önemli şehirlerindendir. Çarşı cenneti olan şehri, sokak sokak gezmeden dönmeyin deriz. İnegöl çarşısı, Bursa bakırcılar çarşısı, çancılar çarşısı ve demirciler çarşısı gibi birçok yerde yerel öğelere rastlayabilirsiniz. Ayrıca Zara, Mango, Colin's, Mavi gibi ünlü mağazaları bulmak için Altıparmak Caddesi tercih edilebileceği gibi, As Merkez Outlet, Zafer Plaza ve Korupark Avm gibi büyük ve populer alışveriş merkezlerini tercih ederek ailecek alışverişi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Tarihi yerlere de meraklı alışveriş tutkunları için birçok tarihi eser, cami, kilise, köprü ve han bulabileceğiniz şehrin, ziyaret edilecek yerlerinin başında Bursa Ulu Cami gelir ve sadece Bursa’nın değil ülkenin kış turizminde önemli bir role sahip olan Uludağ kayak merkezini ziyaret listenize eklemenizi tavsiye ederiz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.