Ankara içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Ankara içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Ankara

ankara

Türkiye'nin başkenti olan Ankara, konumu ve siyasal açıdan yaptığı ev sahipliği ile ülkenin kalbidir. Başkent ünvanına sahip şehrin, alışveriş olanakları da adına yakışır bir şekilde gelişmiştir. Armada, Ankamall, Kentpark, Forum Ankara ve Taurus Avm başta olmak üzere çok sayıda alışveriş merkezinde Boyner, Adidas, İpekyol, Zara, Twist, Koton, Mavi, Teknosa gibi çeşitli kategorilerde markaları bulabilirsiniz. Hava güzel ve caddede alışveriş yapmak istiyorsanız da Tunalı Hilmi Caddesi ve Kızılay semtinde bulunan Zara, Mango, Mavi gibi ünlü markalar alışveriş tutkunları için iyi bir seçenek.


Ankara'da Gezilecek Yerler

Oldukça zengin tarihi ve kültürel değerleri içinde barındırmaktadır. Ankara'nın görülmeye değer noktalarını sizler için şu şekilde sıraladık.

Ankara, Anıtkabir

Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrinin bulunduğu anıt mezarlıktır. Yılın her döneminde ziyarete açıktır ve yoğun olarak halkın ilgi gösterdiği  Ankara'da ziyaret edilecek yerlerin başında gelmektedir. Anıtkabir yaklaşık 150.000 ton ağırlığındadır. Muazzam mimari yapısıyla, Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına yakışır şekilde dizayn edilmiştir. Türk halkı için büyük manevi öneme sahip olan Anıtkabir, özellikle milli bayramlarda ve 10 Kasım gününde yüzbinlerce insanın akınına uğramaktadır.

Atakule, Ulus Gençlik Parkı, Kocatepe Camii, Kurtuluş Savaşı Müzesi, Kızılay Meydanı, Malıköy Tren İstasyonu Müzesi, Elmadağ Kayak Merkezi, Julien Sutunu, Nallıhan Kuş Cenneti, Aqua Vega Akvaryum, Deniz Dünyası, Ankara Kalesi, Gölbaşı, Beypazarı Hıdırlık Tepesi,mBeypazarı Çarşısı, Tunalı Hilmi Caddesi, Hitit Güneş Kursu Anıtı, Harikalar Diyarı Parkı, Külhöyük, 7. Cadde, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Atatürk Orman Çifliği, Oyuncak Müzesi, Ağustos Tapınağı, Gençlik Parkı, Roma Hamamı, Akköprü,Haymana Kaplıcaları, Gordion Müzesi diye sıraladığımız bu lokasyonlarıda görmeden dönmeyin.

Ankara AVM sıralaması. (İlk 10)

  1. Armada AVM, Söğütözü 
  2. Antares AVM, Etlik 
  3. Ankamall AVM, Akköprü 
  4. Panora AVM, Oran 
  5. Acity Outlet AVM, Yenimahalle 
  6. 365 AVM, Yıldız 
  7. Optimum Outlet AVM, Eryaman 
  8. Cepa AVM, Çankaya 
  9. Kentpark AVM, Çankaya 
  10. Taurus AVM, Balgat 

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.