Samsun bölgesindeki en iyi İndirimler

Size özel

Top mağazalar

Samsun içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Samsun

samsun

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun, Karadeniz'in en kalabalık şehridir. Nüfus olarak bu kadar yoğun olan kente, Bölge'nin en büyük AVM’sinin yapılması hiç de şaşırtıcı değil. Samsun Piazza en büyük ve  çok sıklıkla tercih edilen alışveriş merkezi olsa da, Bulvar Samsun, Samsun Lovelet, Samsun Makro AVM’nin de geride kaldığını söyleyemeyiz. Bu merkezlerde Boyner, Mango, İpekyol, Twist, Nike, Zara, Koton, Defacto gibi yerli yabancı çok sayıda mağazada keyifli bir alışveriş geçirebilirsiniz.


Kapalı alanların dışında alışveriş yapmak isterseniz, Samsun’un AVM’leri kadar çarşıları ve sokakları da gelişmiştir. Gazi caddesi, Mecidiye çarşısı gibi caddelerde Journey, Defacto, Teknosa, Rodi Mood gibi ünlü markaların yanı sıra çeşitli butiklere rastlayabilir, açık havanın tadını çıkararak alışveriş yaparken yöresel tatları deneyimleyebilirsiniz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.