Top mağazalar

Fırsatlar

Kullanıcılarımızın favori katalogları

Samsun içindeki alışveriş merkezleri

Bütün alışveriş merkezlerini görün
Samsun

samsun

Samsun

Yeşilırmak ve Kızılırmak deltaları arasında kurulmuş Samsun, gezilecek yerler bakımından oldukça fazla seçeneği barındırırken; aynı zamanda Türkiye’nin en verimli topraklarına sahip olan illerinden bir tanesidir. Orta Karadeniz Bölgesinin en büyük kenti konumundadır.

Samsun’da Gezilecek Yerler

Samsun Gazi Müzesi, Kabaceviz Şelaleleri, Akdağ Kayak Merkezi, Sarıgazel Tabiat Parkı, Şahinkaya Kanyonu görmeden dönme diyebileceğimiz yerler arasındadır.

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Bulvar Samsun AVM, Lovelet Outlet AVM, Samsun Makro AVM,Yeşilyurt AVM en önemli alışveriş noktalarıdır. Bu merkezlerde Boyner, MangoİpekyolTwistNikeZara, Koton, Defacto gibi yerli yabancı çok sayıda mağazada keyifli bir alışveriş geçirebilirsiniz. Kapalı alanların dışında alışveriş yapmak isterseniz, Samsun’un AVM’leri kadar çarşıları ve sokakları da gelişmiştir. Gazi caddesi, Mecidiye çarşısı gibi caddelerde JourneyDefactoTeknosa, Rodi Mood gibi ünlü markaların yanı sıra çeşitli butiklere rastlayabilir, açık havanın tadını çıkararak alışveriş yaparken yöresel tatları deneyimleyebilirsiniz.

    Öne çıkan ürünler