İzmit içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

İzmit içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

İzmit

izmitMarmara Bölgesi’nin Kocaeli bölümünde yer alan İzmit, doğasıya ister kısa tatiller için, ister İstanbul’a olan yakınlığından günü birlik geziler için çok uygun bir ilçedir. Doğayı ve alışverişi bir arada bulabileceğiniz İzmit merkez, kalabalıkta kaybolup caddede gezmek için ideal konumda. Burada Madame Coco, Colins, Koton, ADL gibi mağazalardan alışveriş yapabilir ve gezinizi caddenin sonlarına doğru bulunan kafelerde, kahvenizi yudumlarken tamamlayabilirsiniz.

Arasta Park, Dolphin AVM, Outlet Center, İzmit Park Avm ise; alışverişinizi daha konforlu ve pratik şekilde yapmak isteyenlere tavsiyemiz. Bu merkezlerde; Boyner, Vakko, Benetton, Adidas, İpekyol, Twist, Koton,   Mavi gibi yerli yabancı çok sayıda mağazadan yeni sezon ürünlerini bulabilir, aileniz ya da arkadaşlarınızla çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz.     

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.