En popüler İzmir fırsatları

Size özel

Top mağazalar

İzmir içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

İzmir

izmir


Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, Ege Bölgesinde bir sahil kentimizdir. Kentte çok sayıda ünlü tarihi çarşı bulunur ve bunları gezmeden dönmemenizi öneririz. Konak semtinde bulunan Kemeraltı Çarşısı, Karşıyaka ve Alsancak Çarşıları alışveriş yapmak isteyenler için sıklıkla tercih edilen yerler olup, buralarda H&M, Mango, Zara, İpekyol, Twist gibi büyük tekstil zincirlerinin mağazalarını bulabilirsiniz. Konak Pier, Optimum Outlet, Çiğli Kipa ve Ege Park gibi merkezlerde Benetton, Boyner, İpekyol, Twist, Mavi gibi yerli ve yabancı bir çok mağazanın sezon ürünlerini ve outlet mağazalarında sezon sonu ve indirimli ürünleri bulabilir, ailecek alışverişinizi konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Tarihi mekanları da gezmeden dönmek istemeyen alışveriş meraklılarına tarihi saat kulesi, tarihi asansör ve İzmir doğal yaşam parkları ek önerilerimiz olabilir.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.