Tiendeo official website
  • Logo Migros
  • Logo BİM
  • Logo A101
  • Logo Şok Market
  • Logo Metro
  • Logo Bizim Toptan

Kayseri şehrinde hangi teklifleri bulabilirim?

Tiendeo'da Kayseri şehrindeki favori mağazalarınız tarafından sunulan en iyi indirimleri keşfedin. Migros, BİM, A101 el ilanlarına bakın ve indirimleri kaçırmayın. Tiendeo'da şu anda Kayseri şehrinde ve 854 mağazada 191 aktif kataloğumuz var.

Kayseri

kayseri

Kayseri

Kayseri, 6 bin yıl öncesine dayanan köklü geçmişiyle Türkiye‘nin tarihi yapılar bakımından en zengin ve korunmuş yerleşim yerlerinden biri. Anadolu’nun kuzeyden güneye, doğudan batıya tam ortasında yer alan şehir, antik çağdan beri ticaret yollarının uğrak yeri olunca kültürel doku olarak oldukça zenginleşmiş. Turistik açıdan doğru düzgün tanıtılmadığından çoğumuzun haberi dahi olmadığı tarihi ve doğal zenginliklere sahip. Selçuklu’dan kalan çok önemli tarihi yapılar var.

Kayseri’de Gezilecek Yerler

Sadece tarihi yapılarıyla değil; Erciyes Dağı, Kapuzbaşı, Sultan Sazlığı gibi doğal güzellikleriyle de dikkat çeken Kayseri, her adım başında İç Anadolu’nun tarihi hikayelerini ve dokusunu hissedebileceğiniz bir şehir.

Kayseri Cumhuriyet Meydanı, Hunat Hatun Külliyesi, Selçuklu Uygarlığı Müzesi, Talas,  Soğanlı Vadisi görmeden dönme diyebileceğimiz yerler arasındadır.

Şehrin Önemli Alışveriş Merkezleri

Kayseri’de alışveriş denilince akla ilk gelen yerler alışveriş merkezleri oluyor. Her türlü ihtiyacınızı konforlu bir şekilde karşılayabileceğiniz Avm’ler, kentlilerin ilgi odağı olmuş durumda. Forum Kayseri Alışveriş Merkezi, Kayseri Park Alışveriş Merkezi ve Yaşam Merkezi, Meysu Outlet AVM, KUMSmall AVM, Kaysermall Outlet, Kayseri PARKOptimall Alışveriş Merkezi gibi en çok tercih edilen Avmlerde yerli yabancı Mudo, Nike, TwistİpekyolH&MKoton, Lacoste, Mango, Zara, Mavi gibi mağazaları bulmanın yanı sıra kayseri mantısı, sucuğu, pastırması gibi meşhur tatları da en iyi yerlerden yeme fırsatını kaçırmayın deriz.