Kayseri içi en iyi indirimler

Size özel

Top mağazalar

Kayseri içindeki alışveriş merkezleri Daha fazla göster

Kayseri

kayseri

Kapadokya Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer alan Kayseri, Ankara ve Konya’dan sonra İç Anadolu’nun 3. büyük kenti ve sanayi merkezidir. Kayseri Atatürk Evi, Cumhuriyet Meydanı başlıca görülmesi gereken yerler arasında olup, meydanda bulunan Kayseri Kalesi tarihiyle büyülemesinin yanı sıra içerisinde bulundurduğu butik mağazalarla hediyelik eşya alma fırsatını ziyaretçilerine sunmaktadır.


Kayseride alışveriş denilince akla ilk gelen yerler alışveriş merkezleri oluyor. Her türlü ihtiyacınızı konforlu bir şekilde karşılayabileceğiniz Avm’ler, kentlilerin ilgi odağı olmuş durumda. Forum Kayseri, Kayseri Park gibi en çok tercih edilen Avmlerde yerli yabancı Mudo, Nike, Twist, İpekyol, H&M, Koton, Lacoste, Mango, Zara, Mavi gibi mağazaları bulmanın yanı sıra kayseri mantısı, sucuğu, pastırması gibi meşhur tatları da en iyi yerlerden yeme fırsatını kaçırmayın deriz.

Şehrinizdeki Tiendeo

Diğer şehirlerde bulunan mağazalardaki katalog, broşür ve fırsatlar

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.