şehriniz içinde Hummel bulun

Hummel hakkında ilginizi çekebilecekler..

Hummel

Yaklaşık 100 yıl önce Danimarka’da ayakkabı üretimi ile hikayesine başlayan Hummel, bugün dünyanın en büyük spor eşyası üreticilerinden biridir. Kalite – fiyat dengesi ile her zaman müşterilerini memnun etmeyi başarmış olan Hummel mağazaları, bugün Hummel Ankara ve Hummel İzmir gibi Türkiye’nin bir çok ilinde satış yapmaktadır.

Hummel eşofman, Hummel mont, Hummel tişört gibi oldukça geniş bir hazır giyim skalasına sahip olan marka, Hummel çanta gibi aksesuar ürünlerine de sahiptir.Markanın ilk çıkış yeri olan Hummel ayakkabı, markanın en çok rağbet gören ürünüdür.

shop.hummel.com.tr sitesi ile firma, Hummel online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Hummel Türkiye sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Tiendeo ile Hummel katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Hummel indirim ve kampanyalarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Hummel, Almanca'da yaban arısı anlamına gelmektedir. Bu yüzden markanın sembolü arı şeklindedir.

Bir çok spor kulübüne forma sponsorluğu yapmaktadır.

şehriniz içindeki diğer Spor mağazaları

TIENDEO INTERNATIONAL

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.