Daha fazla fırsat göster

Forum İstanbul alışveriş merkezi

Yalnız Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul mağazalar ve akvaryumun yanı sıra eğlence alanları ve orjinal mimarisi ile ziyaretçilerine dolu dolu bir gün geçirme sözü veriyor. Dahası Forum İstanbul sinema, dünyada vizyona giren en son filmler ile yerli filmleri izleyicilerine sunarak bir alışveriş deneyiminden çok daha fazlasını yaşatıyor.

Mağazalar Forum İstanbul

Forum İstanbul

İstanbul’un en büyük ve popüler alışveriş merkezlerinden olan Forum İstanbul, Bayrampaşa’ da konumlanmıştır. Bünyesindeki Ikea, Koçtaş, Zara, Mudo gibi 250’den fazla yerli ve yabancı markanın mağazasının yanı sıra, tematik parkı ve sineması vardır. Bunların yanı sıra Forum İstanbul Akvaryum ile de eşsiz bir alışveriş merkezi deneyimi sunmaktadır.

Etkinlikleri, kültür sanat aktiviteleri, çocuklar için ayrılmış park ve alanları ile her yaştan ziyaretçiyi memnun etmek üzere planan alışveriş merkezinde, engelli ziyaretçilerin deneyimini de düşünerek erişimlerinin kolaylaştırmak için bir çok özel tasarım kullanılmıştır.

Forum İstanbul mağazalar bilgisine ve çalışma saatlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.