Bauhaus
Bauhaus

Bauhaus - Broşür, indirim, kampanya ve katalog

şehriniz içinde Bauhaus bulun

Yapı Market, Oto ve Bahçe için en popüler

Bauhaus hakkında ilginizi çekebilecekler..

Bauhaus

1960 yılında ilk mağazasını Almanya’da açarak serüvenine başlayan İsviçreli marka Bauhaus, Avrupa’da 200’den fazla mağazası ile yoluna hızlı bir şekilde devam etmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Bauhaus İstanbul ve Bauhaus Ankara olmak üzere Bauhaus Türkiye mağazaları, müşterilerine 7 gün hizmet vermektedir.

Bauhaus mağazaları, ürünlerini Bauhaus banyo, Bauhaus bahçe ve Bauhaus mutfak olmak üzere bir çok kategoriye ayırmış, müşterilerinin aradıkları ürünleri rahatça bulabilmesini sağlamıştır. Bauhaus ürünler içerisinde Bauhaus avize, en çok tercih edilen ürünlerden birisidir.

www.bauhaus.com.tr sitesi ile firma, Bauhaus online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir.

Tiendeo ile Bauhaus katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Bauhaus indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Bauhaus, adını Almanya'daki ünlü mimarlık okulundan almaktadır.

Firma, Almanya'nın bir çok milli spor takımına sponsorluk yapmaktadır.

şehriniz içindeki diğer Yapı Market, Oto ve Bahçe mağazaları

Tiendeo uygulamasını indir

Tiendeo'yu takip et

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster