Tiendeo official website
Bültenimize kaydolun
Size sunulan Bauhaus fırsatlarını görüntülemek üzeresiniz.

En iyi Bauhaus tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Bauhaus indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Bauhaus tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Ev ve Mobilya kategorisindeki diğer mağazalar. Bauhaus tarafından sağlanan yeni tekliflerden haberdar olmak için sitemize kaydolun ve en iyi tekliflerden ilk siz haberdar olun. Beklerken, İpek Mobilya broşürü gibi Ev ve Mobilya kategorisindeki en yeni kataloglara göz atabilirsiniz "AYRICALIKLI RAHATLIK İÇİN." Geçerli tarihler: 2/5 ile - 3/6 tarihleri arasında geçerlidir.

Diğer Ev ve Mobilya katalogları

  • Logo IKEA
  • Logo Koçtaş
  • Logo Bauhaus
  • Logo İstikbal Mobilya
  • Logo Yataş Bedding
  • Logo Tekzen

Bauhaus hakkında ilginizi çekebilecekler..

Bauhaus

1960 yılında ilk mağazasını Almanya’da açarak serüvenine başlayan İsviçreli marka Bauhaus, Avrupa’da 200’den fazla mağazası ile yoluna hızlı bir şekilde devam etmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Bauhaus İstanbul ve Bauhaus Ankara olmak üzere Bauhaus Türkiye mağazaları, müşterilerine 7 gün hizmet vermektedir.

Bauhaus mağazaları, ürünlerini Bauhaus banyo, Bauhaus bahçe ve Bauhaus mutfak olmak üzere bir çok kategoriye ayırmış, müşterilerinin aradıkları ürünleri rahatça bulabilmesini sağlamıştır. Bauhaus ürünler içerisinde Bauhaus avize, en çok tercih edilen ürünlerden birisidir.

www.bauhaus.com.tr sitesi ile firma, Bauhaus online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir.

Tiendeo ile Bauhaus katalog ve broşürlerini inceleyebilir, Bauhaus indirim ve fırsatlarından ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Bauhaus, adını Almanya'daki ünlü mimarlık okulundan almaktadır.

Firma, Almanya'nın bir çok milli spor takımına sponsorluk yapmaktadır.