Haziran Ayı Kataloğu 2022

11 gün kaldı
Kataloğu aç

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel Koçtaş fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Yapı Market, Oto ve Bahçe kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Yapı Market, Oto ve Bahçe mağazaları

Koçtaş hakkında ilginizi çekebilecekler..

Koçtaş, ev dekorasyonu ve bahçe mobilyası başta olmak üzere, bir çok kategoride geniş ürün skalasına sahip, Türkiye’de bir çok ilde mağazalarıyla popüler ve yaygın, yapı market sektörünün ülkemizdeki öncülerinden birisidir.

1955 yılında kurulan Koçtaş, Koç Topluluğunun ilk şirketlerinden biridir. 1996 yılına kadar Yapı Malzemeleri toptancısı olarak faaliyet gösteren şirket, hem tali bayiilere, hem de büyük inşaat projelerine hizmet sundu.

Ev geliştirme ve yapı market perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, fiziksel mağazalara ek olarak internet mağazasını 2005 yılında açan Koçtaş, günümüzde Online yapı market alışverişi denince akıllara gelen ilk adres olmaya devam ediyor. Tüm Türkiye’de açtığı onlarca mağaza ile Koçtaş, geniş yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda marka ve ürünü uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları ile tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Koçtaş mağazalarında; dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerinden koçtaş kitaplık, koçtaş mutfak , koçtaş banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya, duşakabinden koçtaş duvar kağıtlarına, parkeye ve ısıtma soğutma çözümlerine kadar on binlerce ürün satılıyor. Her evin, kendine özgü bir hikayesi olduğuna inanan Koçtaş, global trendleri yakından takip ederek, ev dekorasyonunda ön plana çıkan detayları belirliyor.

Sizde Tiendeo'ya ücretsiz üye olarak aylık ve haftalık olarak sürekli yenilenen Koçtaş katalog hizmetiyle, ürünleri oturduğunuz yerden online olarak inceleyebilir, Koçtaş’ın size en yakın mağazasını öğrenebilir, ihtiyaç listenizi yaparak dilerseniz Koçtaş online alışveriş sitesinden satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Koçtaş Kart, özel indirimlerin, puanların ve ayrıcalıkların sunulduğu Koçtaş müşteri programıdır. Koçtaş Kart ile kampanyalardan öncelikli hizmete, avantajlı hizmetlerden birçok markadaki özel fırsatlara kadar Koçtaş müşterilerinin kendilerini özel hissetmesini amaçlamaktadır.

.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı