şehriniz içindeki diğer Yapı Market, Oto ve Bahçe mağazaları

Diğer Yapı Market, Oto ve Bahçe online mağazaları

şehriniz içinde Koçtaş bulun

Koçtaş hakkında ilginizi çekebilecekler..

Koçtaş


Koç Holding’e bağlı olarak, 1996 yılında İzmir’de açılan ilk mağazası ile hikayesi başlayan Koçtaş, an itibariyle 20’den fazla ilde 50’e yakın mağazası ile Türkiye’nin en sık ziyaret edilen yapı marketleri arasındadır. Yıllar içerisinde ev geliştirme perakendeciliği alanındaki lider firmalardan biri haline gelen marka, Koçtaş mutfak, Koçtaş mobilya ve Koçtaş bahçe gibi sunduğu farklı kategorilerdeki ürün çeşitliliği ve fiyat avantajı ile tüketicilere yaratıcı ve sürekli gelişen bir servis sunmayı hedeflemektedir.

Aylık ve haftalık olarak sürekli yenilenen Koçtaş katalog hizmetiyle, ürünleri oturduğunuz yerden online olarak inceleyebilir, Koçtaş’ın size en yakın mağazasını öğrenebilir, ihtiyaç listenizi yaparak dilerseniz Koçtaş online alışveriş sitesinden satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Müşterilerine güvenli ödeme ve hızlı teslimat garantisi sağlayan firma, bunun yanı sıra online montaj hizmeti de sunarak kolaylık sağlamaktadır.

Koçtaş’ın ‘1 tıkla 2 kazan’ kampanyasına üye olarak Paro üyesi işyerlerine yaptığınız harcamalar ile Paro puan toplayabilir ve sonrasında www.1tikla2kazan.com.tr sayfasını ziyaret ederek puanlarınız karşılığı almak istediğiniz hediyeyi seçebilirsiniz.

1955 yılında hizmete açılan Koçtaş, Koç Grubu’na bağlı ilk şirketlerden birisi olarak bilinmektedir.

Türkiye'deki en büyük mağazası, 10.000 m2lik alanı ile İstanbul Kartal'da açılmıştır.

şehriniz içindeki diğer Yapı Market, Oto ve Bahçe mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.