şehriniz içinde Karaca bulun

Karaca hakkında ilginizi çekebilecekler..

Karaca

1973 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Karaca, yıllar içerisinde en çok tercih edilen züccaciye markalarından biri haline gelmiştir.  Karaca yemek takımı ve Karaca tencere seti gibi kategorilere sahip olan marka, bu kategoriler içerisinde Karaca tencere, Karaca tabak, Karaca bardak gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Özellikle yeni evlenecek kişiler için marka oldukça güzel koleksiyonlar sunmaktadır.

Karaca İzmir başta olmak üzere, Karaca mağazaları Türkiye'nin bir çok ilinde sevenlerine hizmet vermektedir. Yakın zamanda alışveriş merkezlerinde KRC Shop adı altında mağazalar açmaya karar veren firma, toplamda 1000'in üzerinde mağazaya sahiptir.

www.krcshop.com sitesi ile firma, Karaca online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Karaca sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Tiendeo ile Karaca katalog ve broşürlerini incelemek, sevenleri için hazırlanmış Karaca kampanya ve Karaca indirim fırsatlarından yararlanmak için sitemize hemen üye olun!

Karaca, ilk zamanlar ünlü markaların toptancılığını ve dağıtımını yapmaktaydı.

Firma, Avcılar'da 14.000 m2'lik, Türkiye'de alanındaki en büyük merkez binaya sahiptir.

şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.