Tiendeo official website

Genç ve Bebek Kataloğu 2024

26 gün kaldı

Karaca fırsatları

En iyi Karaca tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Karaca indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Karaca tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Ev ve Mobilya kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 2 Karaca kataloğu var. En son Karaca kataloğuna göz atın "Genç ve Bebek Kataloğu 2024" Geçerli tarihler: 8/5 ile - 20/6 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Ev ve Mobilya katalogları

  • Logo IKEA
  • Logo Koçtaş
  • Logo Bauhaus
  • Logo İstikbal Mobilya
  • Logo Yataş Bedding
  • Logo Tekzen

Karaca hakkında ilginizi çekebilecekler..

Karaca, yemek takımından tencere setine, mutfak için yüzlerce ürüne sahip, Türkiye'nin en çok tercih edilen züccaciye markalarından birisidir. Karaca katalog ve broşürlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Karaca 1973 yılından günümüze sofra, mutfak ve ev tekstili sektöründe hizmet veren perakende, toptan, yurt dışı, franchise ve online satış kanalıyla yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Karaca’nın hikayesi, bir babanın  oğullarıyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı.  Karaca, bu hikayeyi herkese anlatmak için yola çıktı. Anlattıkça, sofrasındaki tabaklar çoğaldı 

Hikayeyi dinleyenler de kendi sofrasına bir tabak ekledi.Karaca, herkesi evine, ailesine katmaktan hiç vazgeçmedi. Heyecanla başlayan hikayesi bir aileden,başka ailelere yayıldı. Çünkü sadece yakındakiyle değil, en uzaktakiyle de paylaşılacak duyguların olduğuna hep inandı. Paylaşmanın zevkini herkes yaşasın diye de hikayesini anlatmaya devam ediyor. Sizlerle aynı zevki paylaşıyor ve mutlulukları büyütmek için tasarlıyor. Karaca, öncü bir tasarım markası olmanın sorumluluğuyla ilerlemeye devam ediyor. Kimsenin hayal edemediğini tasarlayarak farkını ortaya koyuyor. Başarının sınırsızlığına inanarak sınırları zorluyor. Sizlerle her zaman en değerli olanı paylaşmanın heyecanını taşıyor.

Karacard; alışverişlerinizde size özel avantajlar sağlayan, Çift Geyik Karaca'ya ait özel bir mağaza kartıdır.

Karacard; sezon süresince ekstra indirim avantajı, size özel dönemsel sürprizler ve yaptığınız alışverişlerden belli oranlarda parapuan kazanma fırsatı sunar.

Pinkcard; kadınlara özel bir kart olup sadece kadın ürünlerinde yapılan alışverişlerde geçerli ekstra avantajlar sunar.

Pinkcard sahipleri, sadece kadın ürünü alışverişlerinde artı parapuan ve kadın ürünlerinde yapılan sezon indirimlerine ek indirimler kazanır.

Ayrıca Karacard ve Pinkcard sahipleri isterlerse harcamadıkları para puanları ile Karaca Ormanı’na ağaç dikebilirler ve bunu hediye edebilirler.

Karacard ve PinkCard yalnızca Karaca mağazalarında geçerlidir.

Karaca online alışveriş sitesi üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Karaca sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Tiendeo ile Karaca katalog ve broşürlerini incelemek, sevenleri için hazırlanmış Karaca kampanya ve Karaca indirim fırsatlarından yararlanmak için sitemize hemen üye olun!