şehriniz içinde English Home bulun

English Home hakkında ilginizi çekebilecekler..

English Home

English Home, klasik İngiliz mobilya ve dekorasyon uzantısını Türkiye’de gerçekleştirmek arzusu ile koyulduğu yolda bir çok kategoride yüzlerce ürün ile başarılı bir şekilde devam etmektedir. Kaliteli ürünleri hesaplı fiyat garantisiyle müşterilerine sunmayı amaç edinen markanın, Türkiye’de 200’e yakın mağazası bulunmaktadır. Yurt dışında da aynı başarını sürdürmekte ve hizmet ağını her yıl genişletmektedir.

English Home perdeEnglish Home yatak örtüsüEnglish Home nevresim gibi ürünler en çok satılan ürünler kategorisinde başı çekmektedir.

Markanın katalog ve broşürlerini, Tiendeo sayfamızda güncel halleri ile bulabilir, alışverişe çıkmadan ne almak istediğinize karar verebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Yenilik ve fırsatlardan haberdar olmak için hemen ücretsiz olarak Tiendeo’ya üye olun!

English Home yaptığı indirimler ve English Home Outlet mağazalarıyla her bütçeye uygun keyifli bir alışveriş imkanı sunmaktadır. English Home ev tekstili ürünlerinin yanı sıra, müşterileri için özenle seçilmiş ve hazırlanmış İngiliz stili mobilyaları son trendlerine uygun olarak sunmaktadır.

www.englishhome.com.tr ile markanın online alışveriş hizmetinden yararlanabilir, evinizden alışveriş yapma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 


English Home, Turgut Aydın Holding yönetiminde kurulmuştur.

Türkiye'de 100'den fazla, yurtdışında ise 10'dan fazla şubesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.