Tiendeo official website

50%+25 SEPETTE iNDiRiM

3 gün kaldı

Bernardo fırsatları

En iyi Bernardo tekliflerini mi arıyorsunuz?

En büyük Bernardo indirimlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tiendeo'da Bernardo tarafından sağlanan promosyonlardan haberdar olabileceğiniz tüm kataloglar vardır veya şehrinizdeki Ev ve Mobilya kategorisindeki diğer mağazalar. Şu anda Tiendeo'da 2 Bernardo kataloğu var. En son Bernardo kataloğuna göz atın "50%+25 SEPETTE iNDiRiM" Geçerli tarihler: 13/5 ile - 28/5 tarihleri arasında geçerlidir ve şimdi tasarruf etmeye başlayın!

Diğer Ev ve Mobilya katalogları

  • Logo IKEA
  • Logo Koçtaş
  • Logo Bauhaus
  • Logo İstikbal Mobilya
  • Logo Yataş Bedding
  • Logo Tekzen

Bernardo hakkında ilginizi çekebilecekler..

Bernardo

1984 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Karaca, yıllar içerisinde en çok tercih edilen züccaciye markalarından biri haline gelmiştir.  Bernardo yemek takımı ve Bernardo kahvaltı takımı gibi kategorilere sahip olan marka, bu kategoriler içerisinde Bernardo tabakBernardo çaydanlık, Bernardo bardak gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Bernardo Ankara ve Bernardo İzmir başta olmak üzere Bernardo mağazaları, Türkiye'nin 20'den fazla ilinde sevenlerine hizmet vermektedir. Bernardo ürünleri, yüzlerce çeşidiyle bütün mağazalarında bulunmaktadır.  Özellikle yeni evlenecek kişiler için marka oldukça güzel koleksiyonlar sunmaktadır. 

www.bernardo.com.tr sitesi ile firma,Bernardo online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Bernardo sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Bernardo Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Bernardo kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

İlk mağazası Bağdat Caddesi'nde açılmıştır.

Ürünlerin büyük bir bölümü Avrupa'dan ithal edilmektedir.