Favoriler

Bernardo indirim ve katalog

Favoriler

Şehrinizdeki ve çevresindeki Bernardo ve diğer Ev ve Mobilya fırsatları

Favorilenize Bernardo ekleyin
İstanbul broşürdeki Bernardodan fırsatlar
FIRSAT

Daha fazla fırsat göster

(1)

Bernardo hakkında ilginizi çekebilecekler..

Bernardo

1984 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Karaca, yıllar içerisinde en çok tercih edilen züccaciye markalarından biri haline gelmiştir.  Bernardo yemek takımı ve Bernardo kahvaltı takımı gibi kategorilere sahip olan marka, bu kategoriler içerisinde Bernardo tabakBernardo çaydanlık, Bernardo bardak gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Bernardo Ankara ve Bernardo İzmir başta olmak üzere Bernardo mağazaları, Türkiye'nin 20'den fazla ilinde sevenlerine hizmet vermektedir. Bernardo ürünleri, yüzlerce çeşidiyle bütün mağazalarında bulunmaktadır.  Özellikle yeni evlenecek kişiler için marka oldukça güzel koleksiyonlar sunmaktadır. 

www.bernardo.com.tr sitesi ile firma,Bernardo online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Bernardo sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Bernardo Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Bernardo kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

İlk mağazası Bağdat Caddesi'nde açılmıştır.

Ürünlerin büyük bir bölümü Avrupa'dan ithal edilmektedir.

Tiendeo uygulamasını indir
En yeni fırsatlar!

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel şehriniz fırsatlarını ve en yeni şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak sitiyorum.

Diğer bilgilerimiz Privacy Policy