şehriniz içinde Bernardo bulun

Bernardo hakkında ilginizi çekebilecekler..

Bernardo

1984 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Karaca, yıllar içerisinde en çok tercih edilen züccaciye markalarından biri haline gelmiştir.  Bernardo yemek takımı ve Bernardo kahvaltı takımı gibi kategorilere sahip olan marka, bu kategoriler içerisinde Bernardo tabakBernardo çaydanlık, Bernardo bardak gibi ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Bernardo Ankara ve Bernardo İzmir başta olmak üzere Bernardo mağazaları, Türkiye'nin 20'den fazla ilinde sevenlerine hizmet vermektedir. Bernardo ürünleri, yüzlerce çeşidiyle bütün mağazalarında bulunmaktadır.  Özellikle yeni evlenecek kişiler için marka oldukça güzel koleksiyonlar sunmaktadır. 

www.bernardo.com.tr sitesi ile firma,Bernardo online alışveriş sitesini açmış, site üzerinden müşterileri için online alışveriş sistemini getirmiştir. Bernardo sitesi üzerinden dilediğiniz gibi ürünleri inceleyebilir, oturduğunuz yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Bernardo Outlet mağazaları ile sezon sonu ürünlerini satmaya başlamış, müşterilerinin Bernardo kalitesine uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

İlk mağazası Bağdat Caddesi'nde açılmıştır.

Ürünlerin büyük bir bölümü Avrupa'dan ithal edilmektedir.

şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.