Doğtaş
Doğtaş

Doğtaş - Kupon, indirim, kampanya ve katalog

şehriniz içinde Doğtaş bulun

Ev ve Mobilya için en popüler

Doğtaş hakkında ilginizi çekebilecekler..

Doğtaş

1972 yılında Çanakkale'de kurulan firma, 800 m2'lik bir üretim tesisi sadece Çanakkale içinde hizmet vermeye başlayıp, zamanla kendini geliştirerek günümüzün en büyük mobilya şirketlerinden biri haline gelmiştir. Şu anda Çanakkale'nin Biga İlçesinde 200,000 m2 açık, 70,000 m2 kapalı üretim alanına sahip bir fabrikayla Türkiye'deki sevenlerine hizmet etmektedir. Doğtaş İzmir ve Doğtaş Ankara başta olam üzere, Türkiye'nin bir çok ilinde mağazası bulunmaktadır.

Doğtaş, Doğtaş yatak odası, Doğtaş yemek odası ve Doğtaş oturma odası gibi kategoriler hazırlayarak, bu kategoriler içerisinde Doğtaş yatak, Doğtaş kanepe ve Doğtaş koltuk gibi bir çok ürününü tanıtmaktadır. Mağazalarında küçük oda tipleri hazırlayan firma, mobilya takımlarını kombine ederek, müşterilerinin mobilyaları kendi evlerinde hayal etmesine olanak tanımaktadır.

Doğtaş ve Doğtaş Exclusive olmak üzere iki mağazaya sahip olan marka, tasarımlarını iki ayrı mağazada müşterisinin beğenisine sunmayı tercih etmiştir.

Tiendeo ile markanın katalog ve broşürlerini dilediğiniz gibi inceleyebilir, firma tarafından müşterileri için hazırlanan Doğtaş kampanya ve indirimlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Hemen üye olun!

Doğtaş, "TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi" almaya hak kazanmış ilk mobilya markasıdır.

Firma, Atıl Kutoğlu ve Ece Sükan gibi ünlü isimlerle projeler gerçekleştirmiştir.

şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

Tiendeo uygulamasını indir

Tiendeo'yu takip et

Çerezlerin kullanımı sayesinde Tiendeo'yu sürekli geliştiriyoruz. Göz atmaya devam ederek kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Detayları göster