şehriniz içindeki diğer Yapı Market, Oto ve Bahçe mağazaları

Diğer Yapı Market, Oto ve Bahçe online mağazaları

  • Logo Tekzen

şehriniz içinde Tekzen bulun

Tekzen hakkında ilginizi çekebilecekler..

Tekzen

1995 yılında İstanbul'da açılan Tekzen'in her ilde en az bir mağaza açma misyonu, onu bugün 51 ilde 100'den fazla mağaza ile sektörünün liderlerinden biri haline getirmiştir. Toplamda 180.000 m2'nin üzerinde satış alanıyla Tekzen Ankara, Tekzen İzmir, Tekzen İstanbul gibi Türkiye'nin bir çok şehrine hizmet götüren firma, Romanya ile de yurtdışı pazarına açılmıştır.

Tekzen banyo ve Tekzen mutfak gibi bir çok kategoriye sahip olan firma, 90.000'den fazla ürün çeşidiyle, müşterilerinin mağazalarında aradıkları herşeyi bulmasını hedeflemiştir. Mağaza hizmeti dışında, www.tekzen.com.tr online alışveriş sitesini de hizmete sokan marka, müşterilerine oturdukları yerden alışveriş edebilme imkanı sunmaktadır. Ayrıca Android ve IOS kullanıcıları için de mobil bir uygulama geliştirerek, teknolojik platformlardaki etkinliğini de kanıtlamaktadır.

Tekzen mağazaları, 90'ı konsept mağaza, 12'si express mağazalar olmak üzere 2'ye ayrılmaktadırlar.

Tiendeo ile Tekzen katalog ve broşür hizmetlerinden faydalanabilir, size özel fırsat ve indirimlerden hemen yararlanabilirsiniz!

Tekzen, Romanya'da kurulan ilk Türk firmasıdır.

Tekzen online alışveriş sitesi, tasarım ve fonksiyonellik alanında Uluslararası IMA ödülü kazanmıştır.

şehriniz içindeki diğer Yapı Market, Oto ve Bahçe mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.