IKEA Bestå Storage

Uzun geçerlilik
Kataloğu aç

IKEA fırsatları

Tiendeo bildirimleri

Tiendeo'nun özel IKEA fırsatlarını ve en yeni Şehriniz kataloglarını e-posta yoluyla almak isitiyorum.

Ev ve Mobilya kategorisinden de kataloglar almak istiyorum.

Gizlilik Politikası

Şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

IKEA hakkında ilginizi çekebilecekler..

IKEA tasarım ve kaliteyi birleştirerek en uygun fiyatlarla satmayı amaçlayan, ev dekorasyonu ve bahçe mobilyası başta olmak üzere bir çok ürün çeşidine sahip mobilya markasıdır.

IKEA, 1943 yılında dolma kalem, cüzdan ve fotoğraf çerçevesi gibi ürünler satan 17 yaşındaki Ingvar Kamprad tarafından kuruldu. Ingvar, taşlık ve engebeli bir yer olmasıyla bilinen Smaland’de büyümüştü. O zamanlar halkın birçoğu küçük imkanlarla idare etmek durumundaydı; yok denecek kadar az imkanla mümkün olabildiğince çok şey yapmaya çalışıyordu. Tam da bu yüzden gündelik problemleri çözmeye yönelik “pratik” yaklaşımlar kullandıkları bilinen Småland sakinlerinin idareli ve yenilikçi insanlar olduğu söylenir. İşte geçmişten gelen bu miras, IKEA’nın çalışma tarzı ve başarısının ardındaki sırra ilişkin fikir veren noktalardan biridir.

IKEA, üreticiler ile OEM anlaşmaları yaparak kendi mağazaları için üretim yaptırır. Bununla beraber ürünler demonte olarak satıldığı için hacimsel olarak az yer kaplarlar. Bu sayede ürünlerin nakliye, stoklama ve üretim maliyetleri minimumda tutulur. IKEA sattığı ürünlerin kalite-fiyat oranı sayesinde bugün dünyanın en yaygın mobilya mağaza zincirine sahiptir. Bütün kataloglarını ücretsiz olarak adreslere gönderen Ikea'nın tüm ürünlerini demonte olarak satmasının nedeni daha az yer kaplama avantajının olmasıdır. İkea çalışma masası, ikea kitaplık, ikea dolap, ikea yatak, ikea masa, ikea sandalye, ikea tv ünitesi ve ikea çerçeve seçenekleriyle bir çok ürün kategorisinde sunduğu üzerinde detaylı düşünülmüş yüzlerce ürün yelpazesine sahip mağazalar zinciridr.

Her IKEA mağazasının içinde bir restoran ve çıkış kafesi bulunmaktadır. Restoran kısmında İsveç mutfağında tüketilen yemekler ağırlıklı olup pek çok farklı menü yer almaktadır. En çok bilinen yemek ise İsveç köftesidir. İçerisindeki İsveç Gıda Marketi'nde genellikle İsveç kökenli yiyecekler ve içecekler satılmaktadır. Bunlar arasında dondurulmuş somon ve İsveç Köftesi, İsveç'e özel soslar ve tatlılar bulunmaktadır.

Sizde Tiendeo’ya üye olarak  düzenli olarak güncellenen Ikea katalog ve fırsatlarına ulaşabilir, evinizde oturup çayınızı yudumlarken alışverişe çıkmadan ihtiyaç listenizi oluşturabilirsiniz.

IKEA Aile Kart Hakkında

IKEA Aile Kart, IKEA mağazalarındaki başvuru noktasından birkaç dakika içinde ve ücretsiz olarak kolayca edinebileceğiniz bir müşteri kartıdır. Ikea Aile Kart sahipleri, fırsat ve kampanyalardan ilk olarak haberdar oldukları gibi, Ikea’nın yıl boyu süren avantajlarından özel olarak yararlanma hakkına sahip olurlar. Ikea Aile Kart’a internetten ya da Ikea mağazalarındaki başvuru noktalarından başvurabilirsiniz. Bu kart, Türkiye genelinde IKEA mağazalarında yapılan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde geçerlidir.

.

Tiendeo'yu takip et

Tiendeo uygulamasını indir

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Yasal Uyarı