şehriniz içinde IKEA bulun

IKEA hakkında ilginizi çekebilecekler..

IKEA

Bir İsveç markası olan Ikea, Türkiye’deki serüvenine 2005 yılında Ikea Ümraniye ile başlamış, zamanla Türkiye'de açtığı Ikea mağazaları çoğalmıştır. Kaliteli ve fonksiyonel ürünleri, tasarımcılarla çalışarak mükemmelleştiren bir marka olan Ikea, bunları tüketici için en iyi fiyatlarla satmayı hedeflemiştir.

Firma, Ikea mobilya ve Ikea mutfak başta olmak üzere, banyo, perde, yatak gibi bir çok ürün kategorisinde sunduğu üzerinde detaylı düşünülmüş yüzlerce ürününü an itibariyle Ikea Ümraniye, Ikea Bayrampaşa, Ikea İzmirIkea Bursa ve Ikea Ankara mağazalarında satışa sunmaktadır. Tiendeo’ya üye olarak  düzenli olarak güncellenen Ikea katalog ve fırsatlarına ulaşabilir, evinizde oturup çayınızı yudumlarken alışverişe çıkmadan ihtiyaç listenizi oluşturabilirsiniz.

Ikea Aile Kart sahipleri, fırsat ve kampanyalardan ilk olarak haberdar oldukları gibi, Ikea’nın yıl boyu süren avantajlarından özel olarak yararlanma hakkına sahip olurlar. Ikea Aile Kart’a internetten ya da Ikea mağazalarındaki başvuru noktalarından başvurabilirsiniz.

Bunun yanı sıra firma, Ikea online mağazasında tüm Türkiye’ye satış hizmeti sunmaktadır.

Bugün tüm dünyadaki en geniş satış ağına sahip olan mobilya üreticisidir.

Ikea kataloğunun, yaptığı rekor baskı sayısıyla İncil'e rakip olduğu düşünülmektedir.

Bütün kataloglarını ücretsiz olarak adreslere gönderen Ikea'nın tüm ürünlerini demonte olarak satmasının nedeni daha az yer kaplama avantajının olmasıdır.

Firma, Almanya, İngiltere ve İspanya'daki müşterileri için yeni bir ayrıcalık getirerek, aldıkları ürünlere ömür boyu değiştirme garantisi vermiştir.

şehriniz içindeki diğer Ev ve Mobilya mağazaları

TIENDEO, hizmetlerini sunmak, reklamları kişiselleştirmek ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanır. Gizlilik denetimlerinizi istediğiniz zaman ayarlardan yapabilirsiniz.